Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Baseny

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Baseny dmuchane

Lato, upał, co robić? Trzeba jakoś się ochłodzić. Dobrze, że na podwórku jest basen. Chwila pluskania w wodzie to nie tylko bezcenne ochłoda, ale także doskonała zabawa i mnóstwo frajdy dla całej rodziny.


Nie masz jeszcze basenu w swoim ogrodzie? Nic straconego. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu. Posiadamy wiele interesujących pozycji, które dostosowane są do różnych typów i wielkości ogrodów. Nasze dmuchane baseny są bardzo praktyczne. Łatwo można spuścić z nich powietrze, złożyć i schować. Mamy także propozycje, które nie wymagają pompowania - basenik wystarczy tylko rozłożyć i nalać wody, a po skończonej zabawie wodę spuścić i schować basen. Dzięki temu nie zajmują zbyt wiele miejsca. Wykonano je z doskonałej jakości materiałów, dlatego są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Można pluskać się i pływać bez końca. W Urwis.pl znajdują się baseniki, które opatrzone są niezbędnymi certyfikatami spełniającymi normy bezpieczeństwa Baseny w Urwis.pl są ponadto ładne, a ich kolorystyka i wzornictwo zainteresują każdego malucha. Znajdzie się u nas Basen Hello Kitty, dmuchany basenik Cars, jak również baseny z motywami rybek i zwierzątek. Każdy maluch znajdzie w Urwis.pl najlepszą propozycję dla siebie.


Urwis.pl każdego dnia dba o swoich małych podopiecznych, a także ich rodziców. Dlatego w naszej wciąż rozszerzanej ofercie jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Zapewniamy również profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją basenów ogrodowych. Wybierz najlepszą propozycję i podaruj swojemu dziecku jeden z baseników. To coś, czego latem nie może zabraknąć na żadnym podwórku.