Projektory i lampki

Większość małych dzieci ma problem z zasypianiem w ciemności. Na szczęście wybierając lampki i projektory z naszego asortymentu, zapewnisz swojemu maluchowi odpowiednie warunki do snu. Zebraliśmy dla Ciebie najciekawsze produkty z tej kategorii, które zakupisz w bardzo przystępnej cenie. Pomogą Ci stworzyć w pokoju dziecka przytulną atmosferę, przez co chętnie będzie układać się do snu. Każdy model prezentowany na stronie posiada odpowiednie atesty, dlatego jest bezpieczny dla najmłodszych użytkowników.

W sklepie internetowym Urwis projektor dla dzieci niejedno ma imię. Zebraliśmy kilka najciekawszych propozycji, które zaopatrzono w wiele wygodnych funkcji. Szczególnie polecamy model Gwiezdny, składający się nie tylko z projektora, ale też uroczego pluszaka do przytulania. Jest to nowoczesne urządzenie, zaprojektowane z myślą o maluszkach mających problemy z zasypianiem. Po włączeniu z projektora wydobywa się spokojna, miła dla ucha muzyka. Możesz samodzielnie wybrać kolor gwiazdek, jakie będą wyświetlane na projektorze.

Na szczególną uwagę w naszym katalogu zasługuje też Miś Śpioszek. Jest to uroczy projektor dla niemowlaka w formie pluszowej maskotki, który także zaopatrzono w wiele funkcji. Produkt uspokaja dziecko na dwa sposoby. Po uruchomieniu z wnętrza misia wydobywa się ciepły, kobiecy śpiew, który zachęci maluszka do zapadnięcia w sen. Dodatkowo model zaopatrzony jest w lampkę z projektorem, generującym delikatne, relaksujące światło.

Przeglądając lampki nocne dla dzieci z projektorem, sprawdź koniecznie model przenośny, dostępny u nas za niecałe 30 złotych. Produkt możesz zabrać ze sobą w podróż, przez co nawet w trakcie wakacji twoja pociecha zaśnie bez problemu. Lampka zaopatrzona jest we wbudowany głośnik grający nastrojowe kołysanki. Urządzenie uruchamia się samodzielnie po zapadnięciu zmroku oraz wyłącza, kiedy w pokoju robi się jasno. Sprawdź też koniecznie nasze projektory 2w1, których ustawienia możesz zmieniać w zależności od indywidualnych potrzeb.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Filtrowanie

Filtrowanie

Filtrowanie Wyczyść filtry
  • Status
  • Producent
  • Płeć
  • Materiał
  • Produkt na baterie
  • Wyczyść filtry
Zastosuj Wyczyść