Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pozostałe

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 12.62

Najlepsza cena

 
PLN 12.62

Najlepsza cena

 
PLN 22.51

Najlepsza cena

 
PLN 7.58

Najlepsza cena

 
PLN 37.59

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Pozostałe zabawki sportowe


Małe dzieci uwielbiają ruch, nie tylko na świeżym powietrzu. W końcu o każdej porze roku można uprawiać jedną z wielu dyscyplin sportowych, odpowiednich dla najmłodszych osób. Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi odpowiednie warunki do aktywności fizycznej, sprawdź zabawki sportowe dla dzieci, jakie mamy w ofercie! Sklep internetowy Urwis to doskonałe miejsce na zakupy, jeśli szukasz gadżetów dziecięcych najlepszych marek i w bardzo dobrej cenie. Zapoznaj się z asortymentem i wybierz idealną zabawkę dla swojej pociechy!


Sezon wiosenno-letni to idealny czas na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, również w rodzinnym gronie! Aby umilić wspólny czas, możesz zakupić ringo, które mamy w ofercie w wielu ciekawych wersjach. Ten niepozorny krążek to gwarancja niezapomnianej zabawy na wiele godzin, skierowanej do najmłodszych, jak i dorosłych osób. Zabawka została zrobiona z tworzywa sztucznego najlepszej jakości, wyróżniają ją też wysokie walory estetyczne. Ciekawą opcją jest także skakanka dla dzieci dostępna w naszej ofercie, która sprawdzi się szczególnie dla małych dziewczynek, lecz nie tylko.


Oferowane przez nas gadżety sportowe to wysoka jakość połączona z dobrą ceną. Do katalogu trafiają tylko starannie wyselekcjonowane zabawki, dlatego możesz nam zaufać. Skakanka dla dziecka, którą mamy w katalogu, to doskonały pomysł na prezent dla dziecka w każdym wieku. Jest to niepozorny gadżet o dużym potencjale, zapewniający uczestnikom dużo ruchu na świeżym powietrzu i niezapomnianą zabawę. 


Ciekawym pomysłem na prezent jest także piłka do skakania dla dziecka. Gadżet ten polecany jest przez fizjoterapeutów, ze względu na zbawienny wpływ, jaki ma na kręgosłup użytkowników. W trakcie odbijania się od ziemi maluch musi utrzymać prostą pozycję pleców, aby uniknąć upadku. Dzięki temu przy systematycznym używaniu piłki może on na stałe poprawić swoją postawę i wzmocnić mięśnie brzucha oraz pleców. Piłka do skakania dla dzieci dostępna jest w niezwykle przystępnej cenie, dlatego na pewno nie przepłacisz!