Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Bańki mydlane

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 59.13

Najlepsza cena

 
PLN 49.9

Najlepsza cena

 
PLN 31.11

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Bańki mydlane dla dzieci

W kategorii zabawek wodnych Urwis.pl polecamy naszą interesującą ofertę baniek mydlanych dla dzieci. Bańki mydlane są czymś, co dzieci uwielbiają i co uatrakcyjni każdy spacer, czy wycieczkę.

Bańki mydlane w Urwis.pl to najwyższej jakości produkty. Do ich produkcji wykorzystywane są tylko najwyższej jakości płyny, dzięki czemu pięknie pachną i pienią się. Są także bezpieczne - nie uczulają i nie podrażniają oczu ani noska dziecko. Jakość naszych baniek mydlanych potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami zgodnymi z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami. Kupując je dziecku, możesz mieć pewność, że pieniądze wydajesz na najlepszy produkt.


Dostępne u nas bańki mydlane są atrakcyjne dla maluchów również ze względu na przyciągające uwagę opakowania. Kolorowe, nawiązujące do ulubionych bajkowych bohaterów bańki z całą pewnością przypadną do gustu maluchowi. To doskonały upominek bez okazji. Ciekawą propozycją w naszej ofercie jest kosiarka wypuszczająca bańki mydlane podczas „koszenia” trawy.


Urwis.pl to idealne połączenie najwyższej jakości produktów z atrakcyjnymi cenami i profesjonalną obsługą. Pragniemy, aby zakupy u nas były przyjemne i satysfakcjonujące. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania jednych z dostępnych u nas baniek mydlanych dla dzieci.