Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Rola zabawy i zabawek w rozwoju dziecka. Zabawa jako forma aktywności dziecka

<p>Zabawa jest niezwykle ważna z punktu widzenia rozwoju. Aktywizuje dzieci o różnych typach osobowości.<strong><br></strong></p>

Jak przygotować ogród do zabawy? Jak przygotować ogród do zabawy?

<div style="text-align: center;"><strong>Chcesz, żeby Twoje dziecko spędzało jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu? Zapewnij mu do tego odpowiednie warunki. Jakie zabawki ogrodowe sprawdzą się najlepiej?</strong></div>

rowerek dla dziecka Mniej siniaków i zadrapań

<p>Rowerek balansowy (tzw. biegaczek), rowerek dwukołowy z bocznymi kółkami czy rowerek trójkołowy? Który wybrać dla maluszka? Spróbujmy odpowiedzieć.</p>

Nerf - zabawki dla chłopców NERF - zabawki dla małych i dużych chłopców

<p>Jak się okazuje, pistolety Nerf - zwane również miotaczami - to nadal świetna zabawa nawet dla dorosłych. Sprawdzają się jako sposób &nbsp;na złagodzenie stresu.&nbsp;</p>

Ładowanie

Zabawa na zewnątrz

Zabawki na zewnątrz

Gdy za oknem świeci słońce, a temperatura sprzyja przebywaniu na podwórku, warto zapewnić dziecku odpowiednią rozrywkę na świeżym powietrzu. Zabawa na zewnątrz ma zbawienny wpływ na zdrowie naszych pociech, a ponad to jest niesamowitą frajdą i idealnym sposobem aktywnego spędzenia czasu, zarówno w gronie przyjaciół, jak i w towarzystwie rodziców, babci, czy cioci.

Wiadomo, jak ważny w życiu każdego człowieka, przede wszystkim dzieci jest sport. Pomaga zachować zdrowie oraz prawidłową sylwetkę. Sport to również świetny sposób spożytkowania energii. W ofercie sklepu internetowego Urwis.pl znajdziesz bardzo duży wybór akcesoriów sportowych dla dzieci. Posiadamy kolorowe piłki do grania, piłki do skakania, hulajnogi, gumy do skakania, skakanki, czy dziecięce akcesoria do sportów zimowych.

Dobrą opcją podczas zabawy na zewnątrz jest orzeźwiająca zabawa w wodzie. Mnóstwo fajnych przyrządów i akcesoriów do zabawy wodnej znajduje się w sklepie Urwis.pl. Znajdziesz u nas zabawki do kąpieli, dmuchane zabawki do wody, czy bańki mydlane.

Oferta kategorii zabawa na zewnątrz obejmuje również liczne zabawki ogrodowe. Czas w ogródku umilą domki, zjeżdżalnie, baseny, piaskownice, czy huśtawki. Odpocząć można przy posiłku i szklance soku- w naszym sklepie dostaniesz również meble ogrodowe.

W czasie wietrznych dni można wybrać się wraz z dzieckiem na łąkę puszczać latawce. Deszcz nie jest już przeszkodą, gdy mała dama ma własną parasolkę.

Celem naszego sklepu jest dostarczanie tylko najwyższej jakości produktów, gwarantujących bezpieczeństwo dzieci i satysfakcję rodziców. Dlatego asortyment pochodzi tylko od sprawdzonych producentów i dostawców, a artykuły opatrzone są odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa i jakości.