Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Nowości w sklepie. Zabawki i akcesoria.

    Nowości w Urwis.pl to bogata i kompleksowa oferta. Tutaj znajdziesz wymarzony pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Chłopiec z pewnością zachwyci się najmodniejszym zestawem Lego, figurką Hasbro lub najnowszymi grami Funiverse i puzzlami Trefl. Dla dziewczynki przygotowaliśmy wszystkie najpopularniejsze lalki Barbie, zestawy kreatywne Crayola lub modne zabawki na licencji Frozen.  Rodzice natomiast poczują ogromną satysfakcję mogąc podarować maluchowi jedną z najnowocześniejszych zabawek interaktywnych Vtech.

    Spełnij marzenie swojej pociechy, zapoznaj się z ofertą nawet kilkudziesięciu nowości Urwis.pl i przekonaj się, jak łatwo wywołać na twarzy malucha wyjątkowo szeroki uśmiech. Bawcie się wspólnie i uczcie poprzez zabawę. Podaruj swemu Urwisowi szczęśliwe dzieciństwo!

    Urwis.pl to sklep, który ponad wszystko dba o to, by dostarczać dzieciom nie tylko zabawki, które sprawią wiele radości, ale także takie,  które będą sprawdzone i bezpieczne. Dlatego każda trafiająca do oferty nowość, czy to od takiego giganta jak Hasbro, czy od lokalnego producenta, jest dokładnie sprawdzana i testowana pod kątem jakości i norm obowiązujących w Unii Europejskiej.  

    Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko bawiło się najlepszymi i najmodniejszymi zabawkami, jesteś w dobrym miejscu.  Sklep z zabawkami Urwis.pl jest na bieżąco z najnowszą ofertą światowej sławy producentów zabawek, w tym Lego, Mattel, Fisher Price, czy Jakks Pacific. Dzięki temu nasza oferta Urwis nowości obejmuje wszystkie nowości rynkowe, w tym wiele modnych hitów wśród dzieci i zabawek znanych z telewizji.