Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Trampoliny

Cena

PLN 209

Najlepsza cena

 
PLN 209

Najlepsza cena

 
PLN 179

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Trampoliny

Jeśli dysponujesz własnym, przydomowym ogródkiem, to możesz stworzyć dla swoich dzieci wspaniałą przestrzeń do zabawy! W asortymencie naszego sklepu możesz znaleźć wspaniałe akcesoria dziecięce, w które zakupisz w bardzo przystępnej cenie. Na szczególną uwagę zasługuje trampolina, oferowana przez nas w wielu interesujących odsłonach. Wybieraj pośród produktów od najlepszych marek polskich oraz zagranicznych i spraw swoim pociechom wspaniały prezent na cieplejsze miesiące.

Obecnie trampolina dla dziecka jest widoczna w wielu ogródkach, w końcu jest to produkt niedrogi, który jednocześnie gwarantuje wspaniałą zabawę na wiele godzin. W trakcie zakupów warto postawić na wariant skierowany do młodszych użytkowników, który posiada specjalne zabezpieczenia zmniejszające ryzyko wypadków do minimum. Właśnie takie trampoliny dla dzieci mamy w ofercie sklepu internetowego Urwis! Możesz u nas kupić modele otoczone transparentną siatką, która nie ogranicza widoczności, jednocześnie zabezpiecza użytkownika przed wypadnięciem na zewnątrz w trakcie zabawy.


Na szczególną uwagę w naszym asortymencie zasługuje trampolina ogrodowa InGround, która jest kompaktową wersją klasycznego produktu. Model ten montujesz bezpośrednio w ziemi, należy wykopać niewielki dołek, aby zmieściła się w nim cała konstrukcja. Jest to rozwiązanie pozwalające umieścić zabawkę nawet w niewielkim ogródku. Jest też całkowicie bezpieczne dla użytkownika - na brzegach znajduje się zielona krawędź ochronna, dodatkowo trampolina dla dziecka mieści się tuż przy ziemi, więc o upadku z wysokości nie może być mowy.


W asortymencie mamy też standardowe wersje produkty w wielu odsłonach, część z nich może być używana także przez dorosłych! Proponujemy trampoliny ogrodowe z siatkami zabezpieczającymi i drabinkami ułatwiającymi wchodzenie i wychodzenie. Poza tym mogą Cię też zainteresować inne akcesoria dziecięce, jakie zebraliśmy w katalogu. Oferujemy zabawki, meble dziecięce, planszówki i wiele innych przydatnych produktów.