Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

0 - 2

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 129.77

Najlepsza cena

 
PLN 85.99

Najlepsza cena

 
PLN 78.78

Najlepsza cena

 
PLN 102.03

Najlepsza cena

 
PLN 114.89

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zabawki dla niemowlaków, rocznych dzieci i dwulatków


Zastanawiasz się, co sprawdzi się jako prezent dla najmłodszych dzieci? A może jako prezent dla rocznego dziecka lub dwulatka? Oferta Urwis.pl obfituje w kreatywne, kolorowe i ciekawe zabawki dla niemowlaków i tych trochę większych smyków. Najmłodsze dzieci chętnie sięgną po ekologiczne drewniane zabawki edukacyjne lub klasyczne przeplatanki ze zwierzakami. A może spodobają im się sortery lub ponadczasowe konie na biegunach dla dzieci?


Pomysł na prezent dla najmłodszych


Roczne dzieci na pewno zainteresują zabawki do piasku i kąpieli lub trójkołowe rowerki. Nic nie sprawdzi się jednak lepiej jako prezent dla rocznych i 1,5-rocznego chłopca jak zestaw klocków LEGO DUPLO lub wspaniały samochodzik. Najmłodsze dziewczynki pokochają lalki, które wyglądają jak prawdziwe bobasy lub zachwycą się przepiękną maskotką jednorożca.


Niezawodne w roli prezentów dla dwuletniego dziecka są zabawki kreatywne. W ofercie Urwis.pl znajdziemy magnetyczne labirynty, edukacyjne zabawki interaktywne, puzzle dla małych dzieci, a dla bardziej aktywnych smyków przygotowano jeździki grawitacyjne, piłki do zabawy i samochody dla chłopców. Nic nie jest ważniejsze od uśmiechu dziecka, a starannie dobrane i ciekawe zabawki dla najmłodszych dzieci ucieszą każdego szkraba!