Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

5 - 6

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 104.99

Najlepsza cena

 
PLN 3.92

Najlepsza cena

 
PLN 20.34

Najlepsza cena

 
PLN 7.39
 
PLN 15.28

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zabawki dla 5 - 6 latków

Najlepsze zabawki dla 5-latka i 6-latka 


Jeśli myślisz, co sprawdzi się jaki kreatywny i trafiony prezent dla 5-latka lub 6-latka to Twoje poszukiwania właśnie się skończyły! W ofercie Urwis.pl znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w wieku 5 do 6 lat, które trafią w ich gust i spodobają się od pierwszego wzięcia w rączki. Znajdziemy tutaj zabawki kreatywne, konstrukcje, gry planszowe, klocki i wiele innych, by uszczęśliwić każdego smyka!


Pięciolatki i sześciolatki to dzieci ciekawskie, ruchliwe, które zadają masę pytań i chcą bystrym chłonnym umysłem poznać całe otoczenie. Warto w tym wieku wspierać ciekawość urwisa, więc idealnie sprawdzą się gry planszowe dla dzieci, w tym także edukacyjne. Chłopcy chętnie sięgną również po bardziej wymagające zestawy LEGO, Playmobil lub tory samochodowe. Dziewczynki pochłonie zabawa dom, instrumenty muzyczne lub kreatywne zestawy plastyczne do malowania i rysowania.

 

Prezent dla 5-latka i 6-latka – jaki dla chłopca, jaki dla dziewczynki? 


Trafiony i kreatywny prezent dla 5-latka lub 6-latka na urodziny czy inną okazją staje się zagwostką. Zabawki dla dzieci w tym wieku powinny wspierać ich kreatywność, ale i dawać masę radości. Jeśli 5-latek lubi gry planszowe, warto sięgnąć po klasyczne Monopoly, domino, warcaby lub szachy. Drewniane klocki konstrukcyjne też powinny trafić w jego gust. Ponadczasowe dla 5- i 6-latka będą także klocki LEGO dla chłopców lub ręcznie sterowane samochody. W tym wieku chłopcy zaczynają rywalizować, więc sprawdzą się zabawkowe pistolety dla dzieci, takie jak Nerf.


Sześcioletnia dziewczynka ucieszy się z dużej lalki L.O.L. Surprise lub innej lalki markowej, również sięgnie po ciekawe gry planszowe dla całej rodziny, zachwyci ją drewniana kuchnia dla dzieci, nowy zestaw kreatywny do robienia biżuterii lub klocki LEGO dla dziewczynek. Jeśli trafiła nam się aktywna pociecha to dobrze też sprawdzą się akcesoria sportowe dla dzieci. Wiemy też, że 6-latki zakochają się w ulubionej bohaterce Disneya lub lalce Barbie. Wybierając prezent dla urodziny i nie tylko na Urwis.pl, ma się gwarancję satysfakcji i uśmiechu naszego dziecka!