Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

3 - 4

Pokaż filtry

Cena

PLN 2.53

Najlepsza cena

 
PLN 7.84

Najlepsza cena

 
PLN 58.84

Najlepsza cena

 
PLN 2.96

Najlepsza cena

 
PLN 6.48

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...


Idealne zabawki dla 3-latka i 4-latka – jakie wybrać?


Trzyletnie i czteroletnie dziecko to prawdziwy wulkan energii. W tym czasie pociechy są żywiołowe, zadają dużo pytań i interesują się światem. Tutaj tradycyjne pluszaki dla najmłodszych dzieci nie wystarczą. Ważne, że zabawki dla 3-latków i 4-latków intrygowały ich do odkrywania i zaspokajania naturalnej, dziecięcej ciekawości. W tym momencie warto podarować trzy- i czterolatkowi zabawki kreatywne, które rozwiną jego wyobraźnię, zdolności manualne oraz motoryczne, a także będą dla dziecka ciekawe i po prostu fajne.


W ofercie Urwis.pl znajdziemy prezenty dla dzieci na każdą okazję. Aktywne trzylatki chętnie wsiądą na jeździk grawitacyjny, poskaczą na trampolinie czy chwycą za zabawkowe narzędzia majsterkowicza. Dziewczynki z tym wieku zakochają się w drewnianych ekologicznych kuchniach dla dzieci, popularnych lalkach z serii L.O.L. Surprise czy chwycą za swój pierwszy zestaw LEGO Friends. Dla kreatywnych czterolatków proponujemy gry planszowe dla dzieci lub fantastyczne zestawy Playmobil, z którymi pociechy rozwiną skrzydła wyobraźni!Kreatywny prezent dla 3-latka i 4-latka – zarówno chłopca, jak i dziewczynki!


Trzyletnie i czteroletnie dzieciaki uwielbiają oryginalne, ciekawe i kreatywne zabawki. Smyk w tym wieku bardzo intensywnie poznaje otoczenie, więc to najlepszy czas, by wspomóc jego wyobraźnię i wiele potrzebnych zdolności, które zaowocują na dalszych etapach rozwoju. Dla małych artystów Urwis.pl proponuje zestawy kreatywne, masy plastyczne czy inne akcesoria szkolne. Jako prezent dla 4-letniej dziewczynki sprawdzi się idealnie pierwsza lalka Barbie lub zabawki do zabawy w dom, takie jak zabawkowe kuchnie, odkurzacze czy nosidełko dla lalki.


Dla rodziców ceniących sobie rozwój przygotowano zabawki edukacyjne i interaktywne. Dla dzieci będzie to okazja do nauki poprzez zabawę, którą pokochają. Prezent dla trzylatka i czterolatka nie musi być skomplikowany, by cieszył i stanowił wartość. W tym wieku można już wprowadzać pierwsze złożone zestawy, takie jak klocki LEGO czy drewniane klocki konstrukcyjne. Dla maluchów, które kochają łamigłówki Urwis.pl proponuje także klasyczne puzzle czy karty Memory. Jest z czego wybierać!