Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

3 - 4

Pokaż filtry

Cena

PLN 64.9

Najlepsza cena

 
PLN 19.9

Najlepsza cena

 
PLN 19.9

Najlepsza cena

 
PLN 19.9

Najlepsza cena

 
PLN 6.4

Najlepsza cena

 
PLN 99.9

Najlepsza cena

 
PLN 174.35

Najlepsza cena

 
PLN 387.45

Najlepsza cena

 
PLN 209

Najlepsza cena

 
PLN 52.8

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...


Idealne zabawki dla 3-latka i 4-latka – jakie wybrać?


Trzyletnie i czteroletnie dziecko to prawdziwy wulkan energii. W tym czasie pociechy są żywiołowe, zadają dużo pytań i interesują się światem. Tutaj tradycyjne pluszaki dla najmłodszych dzieci nie wystarczą. Ważne, że zabawki dla 3-latków i 4-latków intrygowały ich do odkrywania i zaspokajania naturalnej, dziecięcej ciekawości. W tym momencie warto podarować trzy- i czterolatkowi zabawki kreatywne, które rozwiną jego wyobraźnię, zdolności manualne oraz motoryczne, a także będą dla dziecka ciekawe i po prostu fajne.


W ofercie Urwis.pl znajdziemy prezenty dla dzieci na każdą okazję. Aktywne trzylatki chętnie wsiądą na jeździk grawitacyjny, poskaczą na trampolinie czy chwycą za zabawkowe narzędzia majsterkowicza. Dziewczynki z tym wieku zakochają się w drewnianych ekologicznych kuchniach dla dzieci, popularnych lalkach z serii L.O.L. Surprise czy chwycą za swój pierwszy zestaw LEGO Friends. Dla kreatywnych czterolatków proponujemy gry planszowe dla dzieci lub fantastyczne zestawy Playmobil, z którymi pociechy rozwiną skrzydła wyobraźni!Kreatywny prezent dla 3-latka i 4-latka – zarówno chłopca, jak i dziewczynki!


Trzyletnie i czteroletnie dzieciaki uwielbiają oryginalne, ciekawe i kreatywne zabawki. Smyk w tym wieku bardzo intensywnie poznaje otoczenie, więc to najlepszy czas, by wspomóc jego wyobraźnię i wiele potrzebnych zdolności, które zaowocują na dalszych etapach rozwoju. Dla małych artystów Urwis.pl proponuje zestawy kreatywne, masy plastyczne czy inne akcesoria szkolne. Jako prezent dla 4-letniej dziewczynki sprawdzi się idealnie pierwsza lalka Barbie lub zabawki do zabawy w dom, takie jak zabawkowe kuchnie, odkurzacze czy nosidełko dla lalki.


Dla rodziców ceniących sobie rozwój przygotowano zabawki edukacyjne i interaktywne. Dla dzieci będzie to okazja do nauki poprzez zabawę, którą pokochają. Prezent dla trzylatka i czterolatka nie musi być skomplikowany, by cieszył i stanowił wartość. W tym wieku można już wprowadzać pierwsze złożone zestawy, takie jak klocki LEGO czy drewniane klocki konstrukcyjne. Dla maluchów, które kochają łamigłówki Urwis.pl proponuje także klasyczne puzzle czy karty Memory. Jest z czego wybierać!