Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

3 - 4 (2113)

Pokaż filtry

Cena

PLN 33.05
 
PLN 76.79
 
PLN 43.29
 
PLN 25.2
 
PLN 76.42
 
PLN 30.59
 

31.86 PLN

30.59 PLN
Ostatnia sztuka!
PLN 109

Najlepsza cena

 
PLN 68.1
 
PLN 9.24

Najlepsza cena

 
PLN 16.96
 
Wczytywanie...

Sklep z zabawkami Urwis.pl posiada w swojej ofercie produkty przeznaczone dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Tutaj prezentujemy zabawki i akcesoria dostosowane do przedziału wiekowego 3-4 latka. Maluchy w tym okresie życia są nie tylko ciekawe świata, ale także bardzo żywiołowe. Zadają mnóstwo pytań i chcą wszystko wiedzieć. Zabawki powinny zatem nie tylko dostarczać rozrywki, ale także tę ciekawość zaspokoić. Może okazać się, że tradycyjny pluszak nie będzie już w stanie zainteresować na dłuższy czas. Jaki będzie zatem idealny prezent dla 3-4- latka? Powinna to być zabawka, która zachęci do kreatywności, poszerzania wiedzy i rozwoju wyobraźni. Ten wiek charakteryzuje się również silną więzią z rodzicami i zawieraniem pierwszych przyjaźni ( dziecko idzie wtedy do przedszkola), dlatego warto podarować córeczce lub synkowi takie zabawki, którymi będzie mógł bawić się wspólnie z innymi, np. gry.

W naszym sklepie dostaniesz nawet kilka tysięcy produktów idealnych dla 3 i 4-latków. Możesz wybierać spośród ogromnej ilości zabawek edukacyjnych, kreatywnych i interaktywnych. Młody człowiek chętnie zbuduje coś z klocków, zagra z domino, czy poćwiczy pamięć z kartami Memory. Plastelina rozwinie zdolności plastyczne, a interesujące zabawki zręcznościowe będą świetnym ćwiczeniem dla malutkich rączek. To tylko niewielka część z produktów, które możesz dostać sklepie z zabawkami Urwis.pl.

Nasz sklep przykłada wielką wagę nie tylko do tego, by zabawki były interesujące dla najmłodszych. Równie ważne jest, aby produkty były bezpieczne i wytrzymałe. Dlatego w sklepie internetowym Urwis.pl dostępne są tylko sprawdzone i starannie wyselekcjonowane zabawki od światowych producentów. Klocki Playmobil, gry Educa, czy zestawy edukacyjne Trefl to z całą pewnością godne polecenia produkty.