Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

11 - 12

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 1.66

Najlepsza cena

 
PLN 177.35

Najlepsza cena

 
PLN 47.49

Najlepsza cena

 
PLN 15.61

Najlepsza cena

 
PLN 53.07

Najlepsza cena

 
PLN 66.27

Najlepsza cena

 
PLN 24.17

Najlepsza cena

 
PLN 53.07

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zabawki dla 11-latka i 12-latka – kreatywne, konstrukcyjne, rozwijające


Zabawki dla 11-latka i 12-latka powinny trafiać w zainteresowania dziecka, jednocześnie nadal pozwalać mu na rozwój. To wiek, w którym dzieciaki chwytają za bardziej skomplikowane zabawki, które są dla nich większym wyzwaniem. Chłopcy sięgają po modele kolekcjonerskie do sklejania, a dziewczynki chętnie pobawią się panią domu z takimi akcesoriami, jak drewniana kuchnia dla dzieci czy domki dla lalek. Jako zabawki dla dzieci w tym wieku świetnie sprawdzą się także ponadczasowe zestawy klocków LEGO z bardziej złożonych serii, takich jak LEGO Technic czy LEGO Creator.


Zabawki dla dzieci w wieku 11 i 12 lat muszą przyciągać ich uwagę na dłużej i zaciekawiać. Dzieciaki chętnie więc sięgną po zestawy kreatywne, zabawki łączące naukę oraz zabawę, a dziewczynki zainteresują ciekawe gry planszowe i towarzyskie. Warto przypatrzeć się, co ludzi nasze dziecko – jeśli ma konstruktorskie zacięcie, warto podarować mu składany model, drewniany lub plastikowy, jeśli jednak wolało lalki Barbie – świetnie sprawdzi się zestaw LEGO Friends czy ponadczasowe lalki L.O.L. Surprise.


Idealny kreatywny prezent dla 11-latka i 12-latka – jak go wybrać?


Kiedy wybieramy trafiony prezent dla 11-latka lub 12-latka, chłopca i dziewczynki, warto kierować się jego wcześniejszymi zabawkami lub wręcz przeciwnie – zaskoczyć dziecko czymś zupełnie nowym. Kreatywni chłopcy lubią modele konstrukcyjne z klocków i plastiku, ale to nie przeszkadza, by kupić im zestaw małego magika. Dziewczynki, które lubią rysować i malować, chętnie sięgną po zestawy kreatywne do malowania po cyfrach lub puzzle 1000 elementów z ich ulubioną bohaterką z bajki.


Prezentem, który zawsze spodoba się dziecku, które ukończyło 11 lub 12, będą zestawy Playmobil – niektóre mają nawet po kilkaset elementów! Jeśli nasze dziecko lubi filmy i bajki jako prezent na urodziny sprawdzi się zestaw z Harrym Potterem, Krainą Lodu czy księżniczkami Disneya. Dobrym prezentem dla aktywnego 11-latka i 12-latka będą duże ogrodowe trampoliny dla dzieci, sprzęt sportowy lub elektryczna hulajnoga. Jeśli jednak nie mamy jeszcze pomysłu – Urwis.pl rusza z pomocą. W ofercie sklepu internetowego z zabawkami dla dużych i małych na pewno znajdziemy jakąś inspirację!