Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

11 - 12

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 29.91

Najlepsza cena

 
PLN 4.51

Najlepsza cena

 
PLN 5.88

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zabawki dla 11-latka i 12-latka – kreatywne, konstrukcyjne, rozwijające


Zabawki dla 11-latka i 12-latka powinny trafiać w zainteresowania dziecka, jednocześnie nadal pozwalać mu na rozwój. To wiek, w którym dzieciaki chwytają za bardziej skomplikowane zabawki, które są dla nich większym wyzwaniem. Chłopcy sięgają po modele kolekcjonerskie do sklejania, a dziewczynki chętnie pobawią się panią domu z takimi akcesoriami, jak drewniana kuchnia dla dzieci czy domki dla lalek. Jako zabawki dla dzieci w tym wieku świetnie sprawdzą się także ponadczasowe zestawy klocków LEGO z bardziej złożonych serii, takich jak LEGO Technic czy LEGO Creator.


Zabawki dla dzieci w wieku 11 i 12 lat muszą przyciągać ich uwagę na dłużej i zaciekawiać. Dzieciaki chętnie więc sięgną po zestawy kreatywne, zabawki łączące naukę oraz zabawę, a dziewczynki zainteresują ciekawe gry planszowe i towarzyskie. Warto przypatrzeć się, co ludzi nasze dziecko – jeśli ma konstruktorskie zacięcie, warto podarować mu składany model, drewniany lub plastikowy, jeśli jednak wolało lalki Barbie – świetnie sprawdzi się zestaw LEGO Friends czy ponadczasowe lalki L.O.L. Surprise.


Idealny kreatywny prezent dla 11-latka i 12-latka – jak go wybrać?


Kiedy wybieramy trafiony prezent dla 11-latka lub 12-latka, chłopca i dziewczynki, warto kierować się jego wcześniejszymi zabawkami lub wręcz przeciwnie – zaskoczyć dziecko czymś zupełnie nowym. Kreatywni chłopcy lubią modele konstrukcyjne z klocków i plastiku, ale to nie przeszkadza, by kupić im zestaw małego magika. Dziewczynki, które lubią rysować i malować, chętnie sięgną po zestawy kreatywne do malowania po cyfrach lub puzzle 1000 elementów z ich ulubioną bohaterką z bajki.


Prezentem, który zawsze spodoba się dziecku, które ukończyło 11 lub 12, będą zestawy Playmobil – niektóre mają nawet po kilkaset elementów! Jeśli nasze dziecko lubi filmy i bajki jako prezent na urodziny sprawdzi się zestaw z Harrym Potterem, Krainą Lodu czy księżniczkami Disneya. Dobrym prezentem dla aktywnego 11-latka i 12-latka będą duże ogrodowe trampoliny dla dzieci, sprzęt sportowy lub elektryczna hulajnoga. Jeśli jednak nie mamy jeszcze pomysłu – Urwis.pl rusza z pomocą. W ofercie sklepu internetowego z zabawkami dla dużych i małych na pewno znajdziemy jakąś inspirację!