Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Maskotki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 66.72

Najlepsza cena

 
PLN 33.25

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Pluszowe zwierzaki

Chyba każde dziecko ma w swojej kolekcji zabawek pluszaki. Te miękkie, miłe w dotyku zabawi są idealnymi towarzyszami zabawy. Pluszaki zwierzaki, których szeroką ofertę znajdziesz w ofercie sklepu Urwis.pl są idealne, gdy nastrój jest zły- przytulenie maskotki zawsze poprawi humor i wywoła na twarzy maluszka szeroki uśmiech.
 W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych pluszaków zwierzątek. Najpopularniejszą tego typu zabawką jest bez wątpienia pluszowy miś. O tej kultowej zabawce słyszał chyba każdy i nie ma osoby, która by chociaż jednej takiej zabawki nie posiadała. Symaptyczne pluszowe niedźwiadki, zawsze wesołe i uśmiechnięte są wręcz niezbędnym elementem każdej kolekcji zabawek.
 Oferta pluszowych zwierzątek Urwis.pl to także kolorowe pluszowe pieski i kotki. Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale wyglądają one jak prawdziwe zwierzątka. Ukołyszą do snu, zawsze dadzą się przytulić. Nie ma nic przyjemniejszego od utulenia miłej w dotyku zabawki.
 Mamy pluszowe misie, pieski i kotki. Mamy także inne pluszowe zwierzątka. Wybór jest tak ogromny, że można stworzyć własne, domowe zoo . Nasze pluszaki uszyte są z przyjemnego w dotyku materiału. Posiadają także niezbędne atesty i certyfikaty, dlatego są produktami absolutnie bezpiecznymi. Urwis.pl gwarantuje najwyższą jakość w najlepszej cenie.