Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pluszaki Zwierzaki

Pokaż filtry

Cena

PLN 11.62

Najlepsza cena

 
PLN 46.67

Najlepsza cena

 
PLN 27.6
 
PLN 45.05

Najlepsza cena

 
PLN 34.33
 
Wczytywanie...

Pluszowe zwierzaki

Chyba każde dziecko ma w swojej kolekcji zabawek pluszaki. Te miękkie, miłe w dotyku zabawi są idealnymi towarzyszami zabawy. Pluszaki zwierzaki, których szeroką ofertę znajdziesz w ofercie sklepu Urwis.pl są idealne, gdy nastrój jest zły- przytulenie maskotki zawsze poprawi humor i wywoła na twarzy maluszka szeroki uśmiech.
 W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych pluszaków zwierzątek. Najpopularniejszą tego typu zabawką jest bez wątpienia pluszowy miś. O tej kultowej zabawce słyszał chyba każdy i nie ma osoby, która by chociaż jednej takiej zabawki nie posiadała. Symaptyczne pluszowe niedźwiadki, zawsze wesołe i uśmiechnięte są wręcz niezbędnym elementem każdej kolekcji zabawek.
 Oferta pluszowych zwierzątek Urwis.pl to także kolorowe pluszowe pieski i kotki. Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale wyglądają one jak prawdziwe zwierzątka. Ukołyszą do snu, zawsze dadzą się przytulić. Nie ma nic przyjemniejszego od utulenia miłej w dotyku zabawki.
 Mamy pluszowe misie, pieski i kotki. Mamy także inne pluszowe zwierzątka. Wybór jest tak ogromny, że można stworzyć własne, domowe zoo . Nasze pluszaki uszyte są z przyjemnego w dotyku materiału. Posiadają także niezbędne atesty i certyfikaty, dlatego są produktami absolutnie bezpiecznymi. Urwis.pl gwarantuje najwyższą jakość w najlepszej cenie.