Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Maskotki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 22.73

Najlepsza cena

 
PLN 38.19

Najlepsza cena

 
PLN 25.72

Najlepsza cena

 
PLN 54.28

Najlepsza cena

 
PLN 21.87

Najlepsza cena

 
PLN 58.87

Najlepsza cena

 
PLN 46.1

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Pluszowe zwierzaki

Chyba każde dziecko ma w swojej kolekcji zabawek pluszaki. Te miękkie, miłe w dotyku zabawi są idealnymi towarzyszami zabawy. Pluszaki zwierzaki, których szeroką ofertę znajdziesz w ofercie sklepu Urwis.pl są idealne, gdy nastrój jest zły- przytulenie maskotki zawsze poprawi humor i wywoła na twarzy maluszka szeroki uśmiech.
 W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych pluszaków zwierzątek. Najpopularniejszą tego typu zabawką jest bez wątpienia pluszowy miś. O tej kultowej zabawce słyszał chyba każdy i nie ma osoby, która by chociaż jednej takiej zabawki nie posiadała. Symaptyczne pluszowe niedźwiadki, zawsze wesołe i uśmiechnięte są wręcz niezbędnym elementem każdej kolekcji zabawek.
 Oferta pluszowych zwierzątek Urwis.pl to także kolorowe pluszowe pieski i kotki. Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale wyglądają one jak prawdziwe zwierzątka. Ukołyszą do snu, zawsze dadzą się przytulić. Nie ma nic przyjemniejszego od utulenia miłej w dotyku zabawki.
 Mamy pluszowe misie, pieski i kotki. Mamy także inne pluszowe zwierzątka. Wybór jest tak ogromny, że można stworzyć własne, domowe zoo . Nasze pluszaki uszyte są z przyjemnego w dotyku materiału. Posiadają także niezbędne atesty i certyfikaty, dlatego są produktami absolutnie bezpiecznymi. Urwis.pl gwarantuje najwyższą jakość w najlepszej cenie.

Najlepsze i najpiękniejsze maskotki oraz pluszaki dla dzieci

Każdy dorosły miał w dzieciństwie swojego ukochanego pluszaka! Maskotki to najpopularniejsze zabawki dla dzieci, gdyż są miękkie, bezpieczne, a przy tym urocze i piękne. Maluchy mogą z nimi spać, przytulać je, a gdy trochę podrosną, chętnie włączą je do zabawy. Najładniejsze pluszaki i maskotki dla dzieci powinny być miłe w dotyku, trwałe, a także często łatwe w konserwacji.


Pluszak i maskotka – idealny prezent dla najmłodszych?

Pluszowe zabawki i przytulanki często przyjmują postać zwierzaków, a także lalek, ukochanych postaci z bajek i innych uroczych stworzeń. Mogą mieć plastikowe oczy i inne ciekawe elementy, które rozbudzą dziecięcą wyobraźnię. Jak wybrać idealnego pluszaka dla dzieci? Maskotka przede wszystkim musi być ładna, by zainteresować malucha.


Ważne jest także, żeby pluszowa przytulanka była miła w dotyku, a także poręczna. Pluszowe misie są najpopularniejszym prezentem dla najmłodszych dzieci. Niemowlaki mogą zabrać misia do wózka spacerowego, a także bez problemu z nim zasnąć. Jako wierni towarzysze dzieci – pluszaki powinny być także trwałe. Pluszaki zwierzęta obecnie przybierają najróżniejsze formy, od tych naturalnych po wszystkie kolory tęczy!