Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki drewniane

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 37.71

Najlepsza cena

 
PLN 118.82

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Klocki drewniane dla dzieci

Oferta klocków sklepu internetowego Urwis.pl to nie tylko klocki Lego, czy Cobi. Posiadamy także coś dla bardziej tradycyjnych rodziców. Drewniane klocki konstrukcyjne to ciekawa alternatywa dla propozycji z plastiku. Posiadają wiele zalet, dzięki którym wciąż cieszą się ogromną popularnością. Klocki drewniane są przede wszystkim bardzo solidne. Naprawdę ciężko je zniszczyć. Dlatego też możesz mieć pewność, że zakup takiego zestawu jest inwestycją na lata. Drewno jest materiałem ekologicznym. Produkty wykonane z niego nie zawierają sztucznych, często szkodliwych składników. Ponad to klocki drewniane obecne w ofercie Urwis.pl nie są pokryte toksycznymi farbami ani lakierami- zwracamy na to szczególną uwagę. Wartym podkreślenia jest fakt, że klocki z drewna są produktami nie tylko bezpiecznymi, ale również niezwykle pięknymi. Drewniane klocki konstrukcyjne posiadają wiele zastosowań i walorów edukacyjnych. Wspaniale rozwijają wyobraźnię, umiejętności konstrukcyjne, a także koordynację wzrokowo- ruchową. Dziecko może z nich zbudować to, na co akurat ma ochotę, bez żadnych ograniczeń.

Urwis.pl, dbając o jakość produktów w swojej ofercie, oferuje tylko artykuły godnych zaufania producentów. Z pewnością takie marki, jak Brimarex Drewno, Eichhorn, Woodyland, czy Kidkraft są wartymi polecenia zabawkami. Ponad to nasza ekipa każdego dnia uzupełnia ofertę o nowe produkty, aby sprostać coraz większym oczekiwaniom klientów. Chcemy, by zakupy w Urwis.pl dawały maksimum radości i satysfakcji. 

Klocki drewniane – najlepszy wybór dla dzieci

Obcowanie dziecka z naturalnymi materiałami to zawsze duża korzyść dla rozwoju malucha. Odskocznią dla modnego i nowoczesnego plastiku jest oczywiście naturalne, ekologiczne drewno. Klocki z tego materiału to klasyka, którą pamiętają wszyscy rodzice. Ponadczasowe, doceniane współcześnie na równi z zabawkami z tworzyw sztucznych, drewniane klocki to strzał w dziesiątkę dla każdego malucha. Są nieocenioną ekologiczną pomocą w przedszkolach czy domu.


Jakie drewniane klocki wybrać?

Wśród tego typu zabawek istnieje cały wachlarz rodzajów do wyboru. W zależności od tego, jaką cechę chcemy kształcić u dziecka lub w jakim wieku jest nasza pociecha – dopasujemy odpowiednie drewniane klocki do etapu jego rozwoju. Wśród drewnianych klocków znajdziemy klasyczne kostki do układania wież lub nauki cyferek oraz literek.


Bardzo ciekawym rozwiązaniem są drewniane klocki konstrukcyjne, dzięki którym maluch pozna podstawy majsterkowania. Tego typu zabawki są bezpieczne, lekkie, łatwe do schwycenia i wspaniale wzmacniają rączki malucha. Klocki w pudełku w kształcie wiaderka będą również pomocne w utrzymaniu porządku w pokoju pociechy.