Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Zabawki w pokoju dziecięcym Jak utrzymać porządek w dziecięcym pokoju

Dzieci posiadają tak ogromną ilość zabawek, ubranek i innych akcesori

Lego Volvo LEGO nie tylko do zabawy

Niektóre zestawy Lego zasługują na szczególną uwagę. Seria Technics wprowadza dzieci na wyższy poziom zabawy, gdzie nie wystarczą już tylko manualne zdolności składania klocków, a potrzeba odrobinę wiedzy z zakresu auto-mechaniki. Istnieje kilka naprawdę wyjątkowych modeli LEGO, które można zbudować z klasycznych klocków. W mijającym roku pojawiły się takie, które chcemy budować i rozkładac wiele razy i za każdym razem mamy z tego dużą frajdę.

LEGO ciekawostki LEGO ciekawostki

LEGO ciekawostki prezentule Leon i Matylda ze sklepu Urwis.pl

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna LEGO Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z klocków LEGO, wkrótce wystartuje.

LEGO wypuszcza na rynek model Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

LEGO Dots LEGO DOTS - nowa koncepcja klocków 2D

Pomysł DOTS zrodził się z badań sugerujących, że dzieci szukają spersonalizowanych form zabawy, które pozwolą im swobodniej wyrażać siebie.

Lego zestawy - jakie wybrać? Lego zestawy - jakie wybrać?

Układanie klocków to bardzo popularna aktywność wśród dzieci, bez względu na płeć czy wiek.

Niemowlak a zima Jak ubierać noworodka zimą?

Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło, ale też się nie przegrzała.

Ładowanie

Klocki

Klocki dla dzieci

Klocki to jedne z najpopularniejszych i najbardziej wartościowych zabawek, jakie można podarować dziecku. Interesujące zestawy klocków pobudzają wyobraźnię i kreatywność dziecka, rozwijają umiejętność logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Mali konstruktorzy mają do dyspozycji w naszej ofercie szeroki wybór popularnych klocków Lego, Cobi, zestawów Playmobil. Rodzice mogę wybierać spośród klocków plastikowych, a ci bardziej tradycyjni z ekologicznych klocków drewnianych. Do najmłodszych dzieci skierowana jest oferta interesujących klocków obrazkowych. Maluchy, które swoją pierwszą przygodę z klockami mają już za sobą mogą układać bardziej zaawansowane klocki konstrukcyjne.

Klocki są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego malucha, chłopca i dziewczynki, przedszkolaka i ucznia, a wspólne budowanie z rodzicami przyniesie wspaniałe wspomnienia i będzie miło spędzonym czasem, kiedy można zacieśnić więzi.

Kupując dziecku klocki z naszej oferty możesz mieć pewność, że pieniądze wydajesz na produkty godne polecenia i warte swojej ceny. Nasze klocki pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców. Urwis.pl przykłada dużą uwagę do jakości i bezpieczeństwa oferowanych zabawek, w tym klocków. Wszystkie dostępne w Urwis.pl zestawy posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa, a każdy wprowadzany do oferty artykuł jest starannie wyselekcjonowany. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas sprawą kluczową. Dbamy o to, by oferta była zróżnicowana i dopasowana do różnego typu potrzeb i upodobań. Gwarantujemy również atrakcyjne ceny, aby zakupy były jeszcze bardziej udane.