Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Puzzle 3D i 4D (109)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 12.74

Najlepsza cena

 
PLN 61.41

Najlepsza cena

 
PLN 65.87

Najlepsza cena

 
PLN 32.3

Najlepsza cena

 
PLN 16.94

Najlepsza cena

 
PLN 23.3

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Puzzle 3D

Oferta gier i puzzli Urwis.pl to nie tylko klasyczne zestawy i układanki. Posiadamy także wspaniałą kolekcję puzzli 3D i 4D. Nasz asortyment dostosowany jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Początkujący użytkownicy znajdą u nas proste puzzle 3D, które zawierają mniej elementów i tworzy się z nich łatwiejsze konstrukcje. Z czasem warto wprowadzać wieloelementowe, bardziej zaawansowane i trudniejsze zestawy puzzli 3D i 4D. Puzzle przestrzenne zaskoczą każdego fana puzzli, który do tej pory miał do czynienia jedynie z klasycznymi zestawami.

Puzzle przestrzenne są nie tylko świetną zabawą. Ich zadaniem jest przede wszystkim pobudzić wyobraźnię i rozwinąć kreatywność. To idealne połączenie fajnej zabawy z nauką, która ma pozytywny wpływ na ogólny rozwój dziecka.

Z naszych puzzli przestrzennych można zbudować mnóstwo przepięknych i interesujących konstrukcji. Zbudujesz z nich interesujące budowle, np. wieżę Eiffla; pojazdy, w tym Arkę Noego, czy Yacht Mary; domek dla lalek. Interesująca jest kolekcja puzzli 3D Bard Crystal. Z poszczególnych elementów- kryształków możesz stworzyć kwiaty, owoce, słońce, księżyc, a nawet Domek Snoopiego.

Puzzle 3D i 4D stanowią nowe wyzwanie dla każdego miłośnika puzzli. To coś zupełnie nowego i bardziej interesującego niż standardowe puzzle. Przejdź na wyższy poziom kreatywności. Zapoznaj się z naszą ofertą puzzli 3D i 4D, wybierz jeden z zestawów i buduj do woli. To także doskonały pomysł na prezent dla wszystkich kreatywnych miłośników budowania i konstruowania.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości zestawy 3D i 4D. Posiadamy tylko produkty sprawdzone, od znanych producentów. Znajdziesz u nas zestawy puzzli 3D Tactic, Bard, czy Cubicfun, Trefl, a także puzzle 3D Ravensburger. Wszystkie zestawy posiadają niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.