Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Edukacyjne i Interaktywne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 63.15

Najlepsza cena

 
PLN 38.61
 
Wczytywanie...

Zabawki edukacyjne

Sklep internetowy Urwis.pl posiada w ofercie ogromny wybór artykułów dla najmłodszych dzieci, w tym liczne zabawki edukacyjne. Bardzo ważne jest, aby od najmłodszych lat dziecko przyswajało niezbędną wiedzę i rozwijało swoje umiejętności. Najbardziej skuteczna jest nauka przez zabawę, która w przystępny sposób "przemyca" wiedzę do głowy dziecka. Wartościowe zabawki edukacyjne dla najmłodszych dostaniesz w sklepie Urwis.pl. Nasza oferta zawiera nawet kilkaset produktów takich marek jak Hasbro, Fisher Price, Smily, Clementoni, Playme, czy Artyk. Wiemy, że to sprawdzeni i godni zaufania producenci, których zabawki łączą w sobie interesujące funkcje, walory edukacyjne oraz wysoką jakość i bezpieczeństwo. Posiadamy takie artykuły, jak tablety dla dzieci, zabawki interaktywne, mówiące telefony oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek edukacyjnych.
Zabawki edukacyjne pomagają w nauce wielu przydatnych rzeczy. Maluszek może poznawać literki, cyferki, kolory, kształty, a nawet obcojęzyczne zwroty. Wpływają pozytywnie na ogólny rozwój dzieci. Bardzo ważne jest, aby już w pierwszych mesiącach życia rozwijać umiejętność logicznego myślenia, kreatywność oraz wyobraźnię dzieci. Ułatwi to naukę w szkole, a w konsekwencji życie w dorosłości.

Zabawki interaktywne i edukacyjne dla niemowląt i najmłodszych dzieci


Nie ma lepszego sposobu na naukę najmłodszych dzieci, jak poprzez zabawę! Dobrze jest podarować pociechom w pierwszych latach wartościowe produkty, które jednocześnie rozwiną dziecko, jak i dadzą mu dużo radości. Edukacyjne i interaktywne zabawki dla najmłodszych dzieci w przyjemny i wesoły sposób wprowadzą maluchy w świat nauki. Są wyposażone w aktywizujące funkcje, które zachęcają dzieci do odkrywania, wzmacniają rozwój na każdym etapie i stają się ulubionymi zabawkami na długie godziny.


Edukacyjne i interaktywne zabawki dla najmłodszych dzieci uczą kolorów, kształtów, rozwijają słuch muzyczny, zachęcają do mówienia oraz kreatywnej zabawy. Wiele z zabawek dla niemowląt posiada efekty świetlne, a także reaguje na ruch czy dotyk, co świetnie wpływa na rozwój dziecka.Zabawka interaktywna dla niemowlaka i rocznego dziecka – jaki wybrać prezent?


Najlepsze zabawki interaktywne i edukacyjne dla niemowlaka, rocznego dziecka czy nawet 3-latka muszą łączyć w sobie możliwość rozwoju malucha oraz przystępną, łatwą dla młodego umysłu najmłodszych formę. Istotne też, by zabawka była dla dziecka interesująca, przyciągała wzrok i nie nudziła zbyt szybko.


Wśród asortymenty sklepu z zabawkami Urwis.pl znajdziemy zabawki interaktywne w formie zwierzątek, robotów, przytulanek, pilotów, a także kostek edukacyjnych i prostych plansz interaktywnych. Forma zabawki dla niemowlaka musi trafiać w jego gust i być odpowiednio dopasowana do etapu rozwoju. Warto sięgnąć po zabawki Fisher-Price, lidera na rynku zabawek interaktywnych i edukacyjnych dla najmłodszych dzieci, ale także po inne marki, których wachlarz propozycji na pewno spodoba się zarówno dzieciom, jak i rodzicom.