Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Edukacyjne i Interaktywne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 78.78

Najlepsza cena

 
PLN 77.49

Najlepsza cena

 
PLN 60.89

Najlepsza cena

 
PLN 54.93

Najlepsza cena

 
PLN 28.86

Najlepsza cena

 
PLN 77.11
 
Wczytywanie...

Zabawki edukacyjne

Sklep internetowy Urwis.pl posiada w ofercie ogromny wybór artykułów dla najmłodszych dzieci, w tym liczne zabawki edukacyjne. Bardzo ważne jest, aby od najmłodszych lat dziecko przyswajało niezbędną wiedzę i rozwijało swoje umiejętności. Najbardziej skuteczna jest nauka przez zabawę, która w przystępny sposób "przemyca" wiedzę do głowy dziecka. Wartościowe zabawki edukacyjne dla najmłodszych dostaniesz w sklepie Urwis.pl. Nasza oferta zawiera nawet kilkaset produktów takich marek jak Hasbro, Fisher Price, Smily, Clementoni, Playme, czy Artyk. Wiemy, że to sprawdzeni i godni zaufania producenci, których zabawki łączą w sobie interesujące funkcje, walory edukacyjne oraz wysoką jakość i bezpieczeństwo. Posiadamy takie artykuły, jak tablety dla dzieci, zabawki interaktywne, mówiące telefony oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek edukacyjnych.
Zabawki edukacyjne pomagają w nauce wielu przydatnych rzeczy. Maluszek może poznawać literki, cyferki, kolory, kształty, a nawet obcojęzyczne zwroty. Wpływają pozytywnie na ogólny rozwój dzieci. Bardzo ważne jest, aby już w pierwszych mesiącach życia rozwijać umiejętność logicznego myślenia, kreatywność oraz wyobraźnię dzieci. Ułatwi to naukę w szkole, a w konsekwencji życie w dorosłości.

Zabawki interaktywne i edukacyjne dla niemowląt i najmłodszych dzieci


Nie ma lepszego sposobu na naukę najmłodszych dzieci, jak poprzez zabawę! Dobrze jest podarować pociechom w pierwszych latach wartościowe produkty, które jednocześnie rozwiną dziecko, jak i dadzą mu dużo radości. Edukacyjne i interaktywne zabawki dla najmłodszych dzieci w przyjemny i wesoły sposób wprowadzą maluchy w świat nauki. Są wyposażone w aktywizujące funkcje, które zachęcają dzieci do odkrywania, wzmacniają rozwój na każdym etapie i stają się ulubionymi zabawkami na długie godziny.


Edukacyjne i interaktywne zabawki dla najmłodszych dzieci uczą kolorów, kształtów, rozwijają słuch muzyczny, zachęcają do mówienia oraz kreatywnej zabawy. Wiele z zabawek dla niemowląt posiada efekty świetlne, a także reaguje na ruch czy dotyk, co świetnie wpływa na rozwój dziecka.Zabawka interaktywna dla niemowlaka i rocznego dziecka – jaki wybrać prezent?


Najlepsze zabawki interaktywne i edukacyjne dla niemowlaka, rocznego dziecka czy nawet 3-latka muszą łączyć w sobie możliwość rozwoju malucha oraz przystępną, łatwą dla młodego umysłu najmłodszych formę. Istotne też, by zabawka była dla dziecka interesująca, przyciągała wzrok i nie nudziła zbyt szybko.


Wśród asortymenty sklepu z zabawkami Urwis.pl znajdziemy zabawki interaktywne w formie zwierzątek, robotów, przytulanek, pilotów, a także kostek edukacyjnych i prostych plansz interaktywnych. Forma zabawki dla niemowlaka musi trafiać w jego gust i być odpowiednio dopasowana do etapu rozwoju. Warto sięgnąć po zabawki Fisher-Price, lidera na rynku zabawek interaktywnych i edukacyjnych dla najmłodszych dzieci, ale także po inne marki, których wachlarz propozycji na pewno spodoba się zarówno dzieciom, jak i rodzicom.