Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zestaw Playmobil. Jaki wybrać dla dziecka?

W Polsce coraz większą popularnością cieszą się klocki Playmobil, które są uwielbiane zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Taki niesamowity zestaw to doskonały prezent dla Twojej pociechy, musisz tylko wytypować odpowiedni model. Ze względu na ogromny asortyment tej marki ostateczny wybór może być utrudniony. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, który ułatwi Ci znalezienie najlepszej zabawki dla swojej pociechy.

Klocki Playmobil dla chłopców

Zabawki z serii Playmobil to ciekawa alternatywa dla klocków Lego. Producent regularnie oferuje kolejne wydania, które są prawdziwą gratką dla małego kolekcjonera. Zestaw Playmobil po złożeniu będzie wspaniałą ozdobą pokoju dziecka, mogą z niego korzystać maluchy, które ukończyły 4 lata. W ofercie Urwis mamy wiele ciekawych pozycji, które sprawdzą się na prezent dla chłopca. Jedną z popularniejszych opcji jest Playmobil Szpital, która spodoba się każdemu maluchowi marzącego o karierze strażaka. Zestaw składa się z wozu odwzorowanego z dużą dokładnością o detale, a także z kilku figurek małych funkcjonariuszu i innych akcesoriów.

Zestawy Playmobil dla dziewczynek

A może poszukujesz interesującej zabawki dla swojej córeczki? W takim wypadku sprawdź koniecznie Playmobil Szpital, dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Małe dziewczynki lubią opiekować się lalkami, dlatego chętnie wcielą się w rolę pielęgniarki czy lekarki. Klocki te są jednym z częściej kupowanych artykułów w naszym sklepie. Nic dziwnego, w końcu za niecałe 300 złotych otrzymujesz zestaw kilkudziesięciu figurek razem z makietą szpitala, przez co produkt zapewni córce niezapomnianą zabawę na wiele dni.

W ofercie mamy też klocki przeznaczone dla wszystkich użytkowników, bez względu na płeć. Zestaw Playmobil domek pozwoli Twojemu dziecku wcielić się w dorosłą osobę. W środku znajdziesz uroczy budynek razem z wyposażeniem oraz figurki przedstawiające różne postacie. Na uwagę zasługują też klocki Playmobil Konie, przeznaczone dla wszystkich miłośników tych pięknych zwierząt. Do zestawu możesz też dokupić pojedyncze figurki, np. przedstawiające jeźdźców.


powrót