Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zabawy na świeżym powietrzu - Place zabaw, jeździki i rowerki.

Sezon wiosenno-letni to świetny moment, aby zorganizować swoim dzieciom zabawy na świeżym powietrzu! Jeśli poszukujesz odpowiedniego asortymentu na taką rozrywkę, mamy dla Ciebie kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować! Sklep internetowy Urwis ma w swoim asortymencie zabawki i akcesoria, które przeznaczone są do ogrodu. Możesz wybierać pośród produktów od najlepszych marek, które są bezpieczne dla Twojej pociechy i zapewnią jej wiele radości z zabawy w długie, wiosenne popołudnie - sprawdź koniecznie!

Kącik zabaw w Twoim ogrodzie.


Place zabaw dla dzieci


Nie musisz dysponować dużą przestrzenią w swoim ogrodzie, aby wykorzystać w nim place zabaw dla dzieci. Piaskownice, zjeżdżalnie czy domki dla maluchów nie zajmują zbyt wiele miejsca, a zapewnią najmłodszym domownikom wiele radości. W sklepie internetowym Urwis znajdziesz akcesoria niezbędne do zaprojektowania placu zabaw na terenie swojej posesji. Świetną opcją jest Domek na palach Smoby, który sprzedajemy w bardzo dobrej cenie. Ten uroczy, kolorowy obiekt wykonany jest z solidnego materiału pokrytego powłoką odporną na promieniowanie słoneczne, dzięki czemu jest wytrzymały i nie blaknie pod wpływem słońca.

Projektując plac zabaw do ogrodu, możesz sprawdzić również Piaskownicę Little Tikies, której stylistyka jest zbliżona do tej w domku Smoby. Taki rekwizyt sprawdzi się świetnie zarówno dla kilkuletnich dzieci, jak i nieco starszego syna czy córki, w końcu babki i inne budowle z piasku lubią lepić maluchy w różnym wieku! Piaskownica ustawiona jest na niewysokich palikach i zaopatrzono ją w parasolkę chroniącą przed słońcem w trakcie zabawy.


Aktywne zabawy na świeżym powietrzu – jeździki i rowerki dla dzieci


W miesiącach pięknej, słonecznej pogody warto zorganizować dziecku zabawę zapewniającą mu odpowiednią dawkę ruchu. Świetną propozycją dla kilkuletniego synka lub córeczki będzie jeździk, który jest świetnym akcesorium na początek przygody z jazdą na jednośladzie. Jest to rodzaj pojazdu, który nie wymaga od małego kierowcy specjalnych umiejętności, maluch musi tylko odpychać się nogami od podłoża, aby poruszać się do przodu! W sklepie Urwis oferujemy rowerek trójkołowy Little Tikes oraz Smoby, które są wykonane solidnie i mają uroczy wygląd.

Ciekawą propozycją dla dziecka, które dopiero uczy się jazdy, jest jeździk grawitacyjny Hot Hit, który sprzedajemy w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru. Jest to czterokołowy pojazd, który nie potrzebuje dodatkowego zasilania - dziecko wprawia go w ruch za pomocą swoich stóp. Zaopatrzono go w kierownicę, która pozwala płynnie wchodzić w zakręty i utrzymywać pełną kontrolę nad kierunkiem jazdy. Rowerek dziecięcy zakupisz u nas w bardzo dobrej cenie z gwarancją szybkiej dostawy do domu.

powrót