Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zrób to sam

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 20.9

Najlepsza cena

 
PLN 49.67

Najlepsza cena

 
PLN 30.86

Najlepsza cena

 
PLN 26.46

Najlepsza cena

 
PLN 31.75

Najlepsza cena

 
PLN 22.34

Najlepsza cena

 
PLN 31.75

Najlepsza cena

 
PLN 13.92

Najlepsza cena

 
PLN 24.4

Najlepsza cena

 
PLN 26.83
 
PLN 20.53

Najlepsza cena

 
PLN 16.14

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zrób to sam


W sklepie internetowym Urwis znajdziesz wszystkie akcesoria, jakie mogą być przydatne dla Twojej pociechy. Ważną część naszego asortymentu stanowią zestawy zrób to sam dla dzieci, które cieszą się dużym powodzeniem wśród rodziców. Z pomocą takich produktów możesz zachęcić dziecko do tworzenia różnego typu przedmiotów, co ma bardzo dobry wpływ na rozwój kreatywności oraz zdolności manualnych. W ofercie mamy produkty od najlepszych marek, które wykonane są z dużą dbałością o detale i są bezpieczne dla użytkowników. 


W asortymencie mamy własnoręczne zabawki dla dzieci z różnych grup wiekowych. Znajdziesz tutaj odpowiednią opcję zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, a także produkty przeznaczone dla wszystkich użytkowników, bez względu na płeć. Mamy dla Ciebie figurki przedstawiające różnego typu postacie razem z zestawem akcesoriów ozdobnych, z których pomocą Twój maluch stworzy piękną dekorację do swojego pokoju. Zabawki zrób to sam to doskonała opcja na prezent dla młodszych osób, które lubią spędzać czas w sposób kreatywny. 


Ciekawą pozycją z naszego asortymentu jest zestaw zrób to sam dla dzieci z papieru. Z tego niepozornego tworzywa można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia Twojej pociechy! W poszukiwaniu odpowiedniej opcji dla małej dziewczynki sprawdź koniecznie pozycję Brokatowe Księżniczki w naszym sklepie. W skład zestawu wchodzi kilka małych figurek do samodzielnej dekoracji, które po wykończeniu będą fantastycznie się prezentować w pokoju Twojej córeczki.

 

Nasze produkty z serii zrób to sam dla dzieci to zabawki, które spodobają się również małym chłopcom. Nie zabrakło tu też pozycji dla użytkowników w wieku szkolnym, które posłużą im do rozwoju talentu. Dla debiutującego malarza możesz zakupić wypukłą malowankę z pędzlem i zestawem farb, która nauczy Twoją pociechę trzymania się linii. Na uwagę zasługuje też akcesorium do samodzielnego wykonania papieru czerpanego, które pozwoli nadać nowe życie niepotrzebnym książką czy gazetą. Doskonała opcja dla małego fana ekologii i recyklingu!