Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Sztuczki magiczne

Cena

PLN 50.44

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Sztuczki magiczne


Świat magii oddziałuje szczególnie silnie na dzieci, których umysły są znacznie bardziej podatne na różnego typu sztuczki. Nic zatem dziwnego, że zabawki związane z tą tematyką cieszą się tak dużym powodzeniem wśród najmłodszych użytkowników. W sklepie internetowym Urwis możesz zaopatrzyć się w fantastyczne zestawy dla dzieci, dzięki którym nauczą się wykonywać popularne sztuczki magiczne. Oferujemy wiele ciekawych pozycji w tej kategorii, każda z nich dostępna jest w atrakcyjnej cenie i zapewni Twojemu dziecku rozrywkę na wiele godzin.


Proponujemy Ci pasjonujące zestawy dla małych iluzjonistów, które zostały wykonane z największą starannością. Oferujemy komplety składające się z wielu elementów, dzięki którym magiczne sztuczki na dobre zagoszczą w Twoim domu! Występowanie przed rodziną z ciekawym programem to bardzo dobra rozrywka dla małych dzieci. Dzięki temu uczą się przemawiać przed publicznością, nabierając pewności siebie i charyzmy. Świat iluzji jest dla maluchów bardzo pociągający, więc Twoja pociecha będzie mogła też urządzić spektakl na potrzeby swoich rówieśników!


W ofercie znajdziesz kilka pozycji z serii Hanky Panky, z których pomocą Twoje dziecko opanuje wszystkie proste sztuczki magiczne. Wyciąganie królika z kapelusza, zgadywanie karty czy znikające przedmioty w rękach to popularne triki znane wszystkim iluzjonistom, których prezentowanie jest niezwykle widowiskowe. Komplety składają się z wielu elementów wykonanych z bezpiecznego dla najmłodszych tworzywa i przeznaczone są dla kilkuletnich użytkowników - szczegóły dotyczące grupy wiekowej znajdziesz w opisie każdego produktu.


Aby zakupić interesujące sztuczki dla swoich dzieci, nie musisz wychodzić z domu! Sprawdź produkty z tej kategorii, które zebraliśmy w naszym sklepie internetowym i spraw swojej latorośli ciekawy prezent. Powinny Cię zaciekawić też pozostałe zabawki z naszej oferty, skierowane dla dziewcząt oraz chłopców z różnej grupy wiekowej. Proponujemy lalki, planszówki, gry edukacyjne i wiele innych.