Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Czytanie jest formą zabawy Jak zachęcić dziecko do czytania?

Czytanie rozwija język, język zaś stanowi podstawę dla myślenia, w tym takżematematycznego. Czytanie otwiera dostęp do skarbnicy ludzkiej myśli i wiedzy.Tymczasem...

Nerf - zabawki dla chłopców NERF - zabawki dla małych i dużych chłopców

Jak się okazuje, pistolety Nerf - zwane również miotaczami - to nadal świetna zabawa nawet dla dorosłych. Sprawdzają się jako sposób  na złagodzenie stresu. 

LEGO Dots LEGO DOTS - nowa koncepcja klocków 2D

Pomysł DOTS zrodził się z badań sugerujących, że dzieci szukają spersonalizowanych form zabawy, które pozwolą im swobodniej wyrażać siebie.

Niemowlak a zima Jak ubierać noworodka zimą?

Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło, ale też się nie przegrzała.

Zabawki dla chłopców Zabawki dla chłopców. Co najlepiej wybrać dla swojego dziecka?

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, który podpowie, jakie zabawki dla chłopców  warto kupić. Lektura artykułu polecana jest też dla rodziców chcących sprawić miły upominek, bez względu na okazję.

kolejki i pociągi dla dzieci Kolejki i pociągi elektryczne dla dzieci

Poszukiwanie ciekawego prezentu dla dziecka to w dzisiejszych czasach niełatwe zadanie. W trakcie zakupów musisz wziąć pod uwagę nie tylko wiek malca, ale też jego indywidualne preferencje. Jedną z popularniejszych opcji są pociągi zabawki

Ładowanie

Zabawy kreatywne

Zabawki do odgrywania ról

Dzieci wprost uwielbiają bawić się w dorosłych. Taka zabawa przygotowuje do dorosłego życia, uczy odpowiedzialności i daje przyjemne poczucie bycia ważnym. Ogromny wybór zestawów do zabawy w dorosłych znaleźć można w naszym sklepie internetowym. Jednym z głównych punktów oferty stanowią zestawy do zabawy w dom. Dzięki nim każda dziewczynka może wczuć się w rolę gospodyni domowej i pomóc mamie w codziennych obowiązkach, aby dom był zawsze czysty i zadbany.

Dzieci mogą bawić się nie tylko w dom. Z naszymi zestawami mogą wcielić się w rolę ogrodnika, lekarza, majsterkowicza, czy sklepikarza. Taka zabawa z pewnością przygotuje malucha do życia w dorosłym świecie.

O ile dziewczynki wybiorą zabawę w dom, o tyle chłopców z pewnością bardziej zainteresuje zabawa w wojnę. W ofercie Urwisa mali bohaterowie znajdą szeroki wybór broni i zastawów militarnych, dzięki którym stoczą niejedną bitwę i będą mogli bronić ładu na świecie.

Ważnym elementem dzieciństwa są bale przebierańców. Dzieciaczki prześcigają się w pomysłowości i każdy chce mieć najlepsze przebranie. Nasz sklep oferuje ogromny wybór kostiumów, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Teraz problem z wymyśleniem i zorganizowaniem idealnego stroju odchodzi w zapomnienie. Można wybierać i przebierać wśród masek, peruk i kostiumów dostępnych w Urwis.pl.

Odgrywanie ról jest niewątpliwie ważnym elementem życia każdego dziecka. Warto zatem ułatwić mu tę zabawę i podarować odpowiedni zestaw do zabawy w dorosłych. Kupując z naszym sklepie możesz mieć pewność, że dostarczasz malcowi tylko to co najlepsze, gdyż priorytetem ekipy Urwisa jest dostarczanie produktów spełniających wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa. To, w połączeniu z atrakcyjnymi cenami gwarantuje maksymalną satysfakcję z zakupów.