Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Czytanie jest formą zabawy Jak zachęcić dziecko do czytania?

Czytanie rozwija język, język zaś stanowi podstawę dla myślenia, w tym takżematematycznego. Czytanie otwiera dostęp do skarbnicy ludzkiej myśli i wiedzy.Tymczasem...

Nerf - zabawki dla chłopców NERF - zabawki dla małych i dużych chłopców

Jak się okazuje, pistolety Nerf - zwane również miotaczami - to nadal świetna zabawa nawet dla dorosłych. Sprawdzają się jako sposób  na złagodzenie stresu. 

LEGO Dots LEGO DOTS - nowa koncepcja klocków 2D

Pomysł DOTS zrodził się z badań sugerujących, że dzieci szukają spersonalizowanych form zabawy, które pozwolą im swobodniej wyrażać siebie.

Niemowlak a zima Jak ubierać noworodka zimą?

Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło, ale też się nie przegrzała.

Ładowanie

Zabawy kreatywne

Zabawki do odgrywania ról

Dzieci wprost uwielbiają bawić się w dorosłych. Taka zabawa przygotowuje do dorosłego życia, uczy odpowiedzialności i daje przyjemne poczucie bycia ważnym. Ogromny wybór zestawów do zabawy w dorosłych znaleźć można w naszym sklepie internetowym. Jednym z głównych punktów oferty stanowią zestawy do zabawy w dom. Dzięki nim każda dziewczynka może wczuć się w rolę gospodyni domowej i pomóc mamie w codziennych obowiązkach, aby dom był zawsze czysty i zadbany.

Dzieci mogą bawić się nie tylko w dom. Z naszymi zestawami mogą wcielić się w rolę ogrodnika, lekarza, majsterkowicza, czy sklepikarza. Taka zabawa z pewnością przygotuje malucha do życia w dorosłym świecie.

O ile dziewczynki wybiorą zabawę w dom, o tyle chłopców z pewnością bardziej zainteresuje zabawa w wojnę. W ofercie Urwisa mali bohaterowie znajdą szeroki wybór broni i zastawów militarnych, dzięki którym stoczą niejedną bitwę i będą mogli bronić ładu na świecie.

Ważnym elementem dzieciństwa są bale przebierańców. Dzieciaczki prześcigają się w pomysłowości i każdy chce mieć najlepsze przebranie. Nasz sklep oferuje ogromny wybór kostiumów, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Teraz problem z wymyśleniem i zorganizowaniem idealnego stroju odchodzi w zapomnienie. Można wybierać i przebierać wśród masek, peruk i kostiumów dostępnych w Urwis.pl.

Odgrywanie ról jest niewątpliwie ważnym elementem życia każdego dziecka. Warto zatem ułatwić mu tę zabawę i podarować odpowiedni zestaw do zabawy w dorosłych. Kupując z naszym sklepie możesz mieć pewność, że dostarczasz malcowi tylko to co najlepsze, gdyż priorytetem ekipy Urwisa jest dostarczanie produktów spełniających wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa. To, w połączeniu z atrakcyjnymi cenami gwarantuje maksymalną satysfakcję z zakupów.