Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zabawki na plażę

Wakacje w rodzinnym gronie to najlepszy sposób na naładowanie baterii na przyszły sezon. Wybierając się na urlop ze swoimi dziećmi, musisz pamiętać o zapewnieniu im odpowiednich atrakcji. Na pewno przydatne okażą się zabawki na plażę, które zapewnią maluchom wspaniałą rozrywkę na wiele godzin. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik po najciekawszych akcesoriach do zabawy dla najmłodszych użytkowników. Prezentowane tutaj produkty znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego Urwis w bardzo przystępnych cenach!

Sport na plaży

Kompletując zabawki, które zabierzeciepowinieneś postawić duży nacisk na ich przeznaczenie. Najlepiej sprawdzą się akcesoria stymulujące do aktywności fizycznej, która jest kluczowa w rozwoju maluchów. Dlatego na wakacje warto zabrać piłkę plażową zaprojektowana z myślą o najmłodszych użytkownikach. Najlepiej sięgnąć po warianty ozdobione motywami z popularnych bajek i komiksów, które dostępne są u nas w wielu odsłonach. Małych chłopców ucieszy piłka z wizerunkiem bohaterów z Psiego Patrolu, z kolei dziewczynki chętnie będą się bawić modelem z Krainy Lodu.

Zabawki do nauki pływania

Dobrze dobrane zabawki na plażę przydadzą się do nauki pływania! Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie utrzymuje się samodzielnie na powierzchni wody, warto zaopatrzyć je w dmuchane kółko o odpowiedniej średnicy. Taki gadżet pozwoli maluszkowi bezpiecznie pluskać się w basenie, bez obaw, że stanie mu się krzywda. Podobnie jak w przypadku piłek, stylistyka kółka również powinna być odpowiednia dla dzieci. Mamy dla Ciebie dmuchane zabawki na plażę utrzymane w żywej, wręcz jaskrawej kolorystyce, część z nich ozdobione modnymi motywami roślinnymi i zwierzęcymi.

Dmuchane materace dla dzieci

Wybierając zestaw zabawek na plażę, powinieneś zainteresować się także naszymi materacami! Taki niepozorny gadżet idealnie nadaje się na basen czy do morza. Dziecko może rozłożyć się wygodnie i dryfować po tafli wody - doskonała opcja także dla dorosłych!  Zabawki plażowe dmuchane to nie koniec propozycji! Warto też zaopatrzyć się w komplet akcesoriów do lepienia babek w piasku, składający się z grabek, łopatek czy foremek.

powrót