Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zabawki dla 9 latka - co wybrać?

Twoje dziecko przez cały okres rozwoju i dorastania ma zróżnicowane potrzeby, na które odpowiadają nowoczesne gadżety do zabawy. W sklepie internetowym urwis znajdziesz wiele inspiracji na prezent dla każdego malucha bez względu na wiek. Jeśli poszukujesz stymulującej i ciekawej zabawki dla 9-latków, jesteś w dobrym miejscu! Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, w którym opisujemy interesujące akcesoria dla maluchów z tej grupy wiekowej. Zapraszamy do lektury!

Zabawki kreatywne dla 9-latków 

Kiedy maluch trafia do szkoły podstawowej, jego ciekawość świata jeszcze bardziej wzrasta. Dlatego w poszukiwaniu świetnej zabawki dla 9-latka, sięgnij po grę. Polecamy zestaw małego naukowca. Z pomocą tego wydawnictwa Twój syn lub córka wcieli się w rolę odkrywcy, który tworzy receptury chemiczne i jednocześnie uczy się nowych pojęć ze świata nauk przyrodniczych. Zakup takiej zabawki to doskonała opcja, jeśli chcesz zachęcić swoją pociechę do zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów.

Jeśli szukasz kreatywnej zabawki dla 9-latki, sprawdź Playmobil oraz Lego, które specjalizują się w produktach tego typu. Obaj producenci mają wiele świetnych propozycji dla chłopców oraz dziewczynek. Dla synka możesz zamówić zestaw Lego NinjaGo, dostępne w wielu wersjach. Natomiast wśród produktów z wydawnictwa Playmobil Szpital znajdziesz wspaniałe zabawki kreatywne dla 9-latki.


powrót