Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Do kąpieli

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 6.58

Najlepsza cena

 
PLN 14.21

Najlepsza cena

 
PLN 7.1

Najlepsza cena

 
PLN 29.7

Najlepsza cena

 
PLN 24.54

Najlepsza cena

 
PLN 20.53
 
PLN 180.81

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zabawki do kąpieli

Wiele dzieci traktuje codzienną kąpiel jak przykry obowiązek. Nie musi tak być. Pluskanie w wannie może być także świetną zabawą i przyjemnością. Wystarczy, że maluch będzie miał odpowiednie gadżety kąpielowe. Takie zabawki sprawią, że dziecko już nigdy nie będzie chciało wymigać się od kąpieli.

W kategorii zabawek do kąpieli znajdziesz wszystko co potrzebne, by umilić czas spędzany w wannie. Posiadamy popularne kaczuszki do kąpieli, ale i inne kolorowe zwierzątka do wanny. Niezwykle interesującą propozycją i wyjątkową frajdą dla dziecka są markery i kredki do kąpieli, przy pomocy których mały artysta będzie mógł tworzyć swoje dzieła nawet podczas kąpieli.

Wśród kilkudziesięciu produktów dostępnych w kategorii do kąpieli znajdziesz tylko zabawki najwyższej jakości, które wykonano z bezpiecznych materiałów i które opatrzone są niezbędnymi certyfikatami i atestami zgodnymi z normami unijnymi. W Urwis.pl znajdują się tylko produkty najlepszych marek, w tym B-Kids, Dromader, Lena, czy Fisher- Price. Te marki tworzą zabawki z największą precyzją i dbałością o detale.

Nasza kompleksowa oferta wciąż jest doskonalona. Wprowadzamy do niej nowe zabawki i marki, aby każdy mógł znaleźć u nas coś dopasowanego do indywidualnych potrzeb i upodobań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami, profesjonalizmem i ekspresową wysyłką. Spraw, by każda kąpiel była niesamowitą przygodą. Podaruj swojemu dziecku jedną z zabawek do kąpieli z naszej oferty i przekonaj się, że to trafny wybór, o czym świadczyć będzie uśmiech na twarzy malucha.