Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Dmuchane

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 8.06

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Dmuchane zabawki

Zabawa i pływanie w wodzie to niesamowita frajda. Na wakacjach dzieci nie chcą wychodzić z chłodnej i orzeźwiającej wody. Przebywanie w basenie, jeziorze, czy morzu jest szczególnie przyjemne w upalne dni, kiedy to żar leje się z nieba, a słońce jest bezlitosne. Warto wtedy zaopatrzyć się w odpowiedni wodny ekwipunek. Niezbędne zabawki i akcesoria znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Dmuchane zabawki i akcesoria do wody świetnie sprawdzą się jako urozmaicenie czasu spędzonego w wodzie, a przy okazji pomagają w nauce pływania i zabezpieczają malucha. U nas dostępna jest kompleksowa oferta produktów dmuchanych. Każdy z przyjemnością popływa na dmuchanym materacu. Dzięki dmuchanemu kołu ratunkowemu i rękawkom maluch szybciej nauczy się pływać i będzie bezpieczny w wodzie. Dmuchane zwierzaki to natomiast gwarancja świetnej zabawy.

Zabawki wodne dmuchane w ofercie Urwis.pl wykonane są z najwyższej jakości tworzyw, dzięki czemu są absolutnie bezpieczne. Nie przepuszczają wody i nie uchodzi z nich powietrze w trakcie użytkowania. Można bez obaw zaopatrzyć w nie nawet bardzo początkującego pływaka. Ponadto te produkty są prześlicznie zdobione, a wzornictwo nawiązuje do wodnej tematyki lub ulubionych bajek dziecka.

Wakacje za pasem? Wczasy wykupione? Teraz przyszedł czas na odpowiednie akcesoria. Znajdź odpowiedni produkt dmuchany w Urwis.pl i przygotuj się na urlop. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzeba w wodzie, aby zabawa była przyjemna i jednocześnie bezpieczna. U nas jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami i profesjonalną obsługą. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabawek i akcesoriów dmuchanych.