Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Dmuchane (44)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 19.37

Najlepsza cena

 
PLN 8.06

Najlepsza cena

 
PLN 8.06

Najlepsza cena

 
PLN 8.06

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Dmuchane zabawki

Zabawa i pływanie w wodzie to niesamowita frajda. Na wakacjach dzieci nie chcą wychodzić z chłodnej i orzeźwiającej wody. Przebywanie w basenie, jeziorze, czy morzu jest szczególnie przyjemne w upalne dni, kiedy to żar leje się z nieba, a słońce jest bezlitosne. Warto wtedy zaopatrzyć się w odpowiedni wodny ekwipunek. Niezbędne zabawki i akcesoria znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Dmuchane zabawki i akcesoria do wody świetnie sprawdzą się jako urozmaicenie czasu spędzonego w wodzie, a przy okazji pomagają w nauce pływania i zabezpieczają malucha. U nas dostępna jest kompleksowa oferta produktów dmuchanych. Każdy z przyjemnością popływa na dmuchanym materacu. Dzięki dmuchanemu kołu ratunkowemu i rękawkom maluch szybciej nauczy się pływać i będzie bezpieczny w wodzie. Dmuchane zwierzaki to natomiast gwarancja świetnej zabawy.

Zabawki wodne dmuchane w ofercie Urwis.pl wykonane są z najwyższej jakości tworzyw, dzięki czemu są absolutnie bezpieczne. Nie przepuszczają wody i nie uchodzi z nich powietrze w trakcie użytkowania. Można bez obaw zaopatrzyć w nie nawet bardzo początkującego pływaka. Ponadto te produkty są prześlicznie zdobione, a wzornictwo nawiązuje do wodnej tematyki lub ulubionych bajek dziecka.

Wakacje za pasem? Wczasy wykupione? Teraz przyszedł czas na odpowiednie akcesoria. Znajdź odpowiedni produkt dmuchany w Urwis.pl i przygotuj się na urlop. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzeba w wodzie, aby zabawa była przyjemna i jednocześnie bezpieczna. U nas jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami i profesjonalną obsługą. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabawek i akcesoriów dmuchanych.