Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wodne (76)

Cena

PLN 39

Najlepsza cena

 
PLN 34.49

Najlepsza cena

 
PLN 13.28

Najlepsza cena

 
PLN 14.84

Najlepsza cena

 
PLN 35.18

Najlepsza cena

 
PLN 16.24

Najlepsza cena

 
PLN 13.95

Najlepsza cena

 
PLN 41.94

Najlepsza cena

 
PLN 19.93

Najlepsza cena

 
PLN 33.35

Najlepsza cena

 
PLN 29.1

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zabawki wodne

Większość małych urwisów uwielbia zabawę w wodzie. Nic dziwnego, w końcu to ogromna frajda i świetna zabawa. Przydatne są wtedy zabawki wodne i akcesoria do zabawy w wodzie. Znajdziesz je w ofercie sklepu internetowego Urwis.pl. Posiadamy ogromny wybór produktów renomowanych marek, w tym Fisher Price, B-kids, Simba, Lena, Aqua Studio, czy Dromader. Nasze zabawki wodne łączą w sobie wszystko, czego oczekujesz: najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny.
Każda kąpiel będzie świetną zabawą i niesamowitym przeżyciem dzięki naszym zabawkom do kąpieli. W ofercie Urwis.pl dostępne są popukarne gumowe kaczuszki do kąpieli, ale także inne sympatyczne zwierzątka pływające w wodzie. Bardzo ciekawe są kredki do kąpieli oraz zestawy do kąpieli z farbami.
W kategorii zabawki wodne dostępne są także bańki mydlane, idealne chociażby podczas spaceru w parku. Bańki mydlane w Urwis.pl to interesujące zestawy w przepięknych opakowaniach, dzięki którym możecie puszczać, idealne, duże i przyjemnie pachnące bańki.
Na wakacje zabierzcie dmuchane zabawki do wody. Zwiększą one bezpieczeństwo podczas kąpieli w morzu, czy jeziorze, ale także pomogą w nauce pływania i uprzyjemnią zabawę. U nas znajdziesz dmuchane pontony, deski do pływania, koła ratunkowe dla dzieci, rękawki do pływania Hello Kitty, czy dmuchane zwierzaki, np. koniki, czy delfiny.
Pasją wielu chłopców jest wędkowanie. W Urwis.pl posiadamy gry wędkowanie oraz zestawy wędkarskie dla dzieci, które pomogą zaszczepić w dzieciach miłość do łowienia ryb.