Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wodne

Cena

PLN 8.27

Najlepsza cena

 
PLN 14.35
 
PLN 7.1

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zabawki wodne

Większość małych urwisów uwielbia zabawę w wodzie. Nic dziwnego, w końcu to ogromna frajda i świetna zabawa. Przydatne są wtedy zabawki wodne i akcesoria do zabawy w wodzie. Znajdziesz je w ofercie sklepu internetowego Urwis.pl. Posiadamy ogromny wybór produktów renomowanych marek, w tym Fisher Price, B-kids, Simba, Lena, Aqua Studio, czy Dromader. Nasze zabawki wodne łączą w sobie wszystko, czego oczekujesz: najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny.
Każda kąpiel będzie świetną zabawą i niesamowitym przeżyciem dzięki naszym zabawkom do kąpieli. W ofercie Urwis.pl dostępne są popukarne gumowe kaczuszki do kąpieli, ale także inne sympatyczne zwierzątka pływające w wodzie. Bardzo ciekawe są kredki do kąpieli oraz zestawy do kąpieli z farbami.
W kategorii zabawki wodne dostępne są także bańki mydlane, idealne chociażby podczas spaceru w parku. Bańki mydlane w Urwis.pl to interesujące zestawy w przepięknych opakowaniach, dzięki którym możecie puszczać, idealne, duże i przyjemnie pachnące bańki.
Na wakacje zabierzcie dmuchane zabawki do wody. Zwiększą one bezpieczeństwo podczas kąpieli w morzu, czy jeziorze, ale także pomogą w nauce pływania i uprzyjemnią zabawę. U nas znajdziesz dmuchane pontony, deski do pływania, koła ratunkowe dla dzieci, rękawki do pływania Hello Kitty, czy dmuchane zwierzaki, np. koniki, czy delfiny.
Pasją wielu chłopców jest wędkowanie. W Urwis.pl posiadamy gry wędkowanie oraz zestawy wędkarskie dla dzieci, które pomogą zaszczepić w dzieciach miłość do łowienia ryb.