Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Piłki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 6.4

Najlepsza cena

 
PLN 9.51

Najlepsza cena

 
PLN 6.09

Najlepsza cena

 
PLN 6.09

Najlepsza cena

 
PLN 6.4

Najlepsza cena

 
PLN 6.4

Najlepsza cena

 
PLN 6.09

Najlepsza cena

 
PLN 7.6

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Piłki dla dzieci

Gra w piłkę to jedna z najpopularniejszych form aktywności fizycznej, doceniania głównie przez chłopców, ale również przez dziewczynki. Bieganie za piłką to super zabawa, która także bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie i kondycję fizyczną.

W ofercie naszego sklepu dostaniesz szeroki wybór najróżniejszych piłek. Wśród kilkudziesięciu dostępnych produktów znajdziesz piłki do skakanie oraz piłki do gry. Te zabawki zachwycą i zachęcą do zabawy zarówno chłopców, jak i dziewczynki w różnym wieku. Piłki w Urwis.pl charakteryzują się doskonałą jakością, wytrzymałością oraz ciekawym wzornictwem. Piłki takich marek jak Mondo, Clementoni, czy Lena to z pewnością produkty najwyższej jakości, które przetrwają nawet najbardziej intensywną zabawę. Przyciągająca uwagę kolorystyka z pewnością zachęci do zabawy każdego malucha.

Piłki Urwis.pl to ogromny wybór zabawek na licencjach. Piłka Hello Kitty, piłki Auta, czy perłowa piłka Sponge Bob to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika bajek. Ulubienie bohaterowie mogą teraz towarzyszyć dziecku podczas codziennej zabawy na zewnątrz.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą piłek dla dzieci. Spośród dostępnych u nas zabawek, każde dziecko znajdzie coś, co wywoła uśmiech i zapewni długotrwałą zabawę. Pograjcie razem w ulubione gry i spędźcie wspólnie trochę czasu. Kupując u nas piłkę, możesz mieć pewność, że dostajesz najwyższej jakości produkt w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zakupów- gwarantujemy błyskawiczną obsługę klienta i pełen profesjonalizm w świadczeniu naszych usług. Satysfakcja i zadowolenie dzieci oraz ich rodziców jest naszym najwyższym celem i misją, którą chcemy spełniać każdego dnia.