Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Parasolki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Parasole dla dzieci

Teraz nie straszna żadna pogoda. Nawet gdy deszcz i plucha, czas na świeżym powietrzu może być przyjemny. Parasolka w dłoń i można bez końca spacerować po parku, czy mieście. U nas mała każda mała strojnisia znajdzie dla siebie odpowiednią parasolkę, która okaże się nie tylko dobrą ochroną przed deszczem, ale także stylowym dodatkiem do stroju.

W ofercie Urwis.pl znajdziesz parasolki dla dzieci w wielu różnych wzorach. Posiadamy coś dla dziewczynek, ale i chłopców. Nasze parasolki charakteryzują się pięknymi kolorami i interesującymi wzorami. Szczególnie ciekawe są kolorowe parasolki na licencjach. Dostępne są parasolki z lubianymi przez dzieci bohaterami bajkowym. Znajdziesz parasolkę Barbie, czy parasol Minnie. Oprócz tego w naszej ofercie posiadamy parasole dziecięce zwierzątka.

Parasole dziecięce Urwis.pl są nie tylko piękne. To także produkty wysokiej jakości, które posłużą przez długi czas i są świetną inwestycją. Są również proste w obsłudze. Łatwo je rozłożyć oraz złożyć, dzięki czemu dziecko nie będzie miało problemu z użytkowaniem swojej parasolki podczas spaceru lub wycieczki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą parasolek dla dzieci. U nas znajdziesz ciekawy model, który okaże się świetnym pomysłem na prezent. Zdajemy sobie sprawę, że każdy maluch ma zupełnie inny gust, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej zróżnicowana. Rozszerzamy ją więc o nowe parasolki dziecięce. Ponadto oferujemy profesjonalną i szybką obsługę oraz atrakcyjne ceny, aby zakupy były satysfakcjonujące także dla rodziców. Wybierz jedną z naszych dziecięcych parasolek i wybierzcie się na spacer nawet jeśli za oknem aura nie zachęca do spacerów.