Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pogodowe

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...
Czas spędzony na świeżym powietrzu może być niesamowitym przeżyciem niezależnie od pogody. Dzięki pogodowym zabawkom i akcesoriom nie straszny już deszcz, czy wiatr. Te solidnie wykonane produkty przetrwają nawet najgorsze warunki, a Wy możecie czerpać radość z zabawy każdego dnia. W naszej bogatej ofercie pogodowej dostępne są  interesujące produkty,  o których jakości świadczyć może nie tylko marka, ale także atesty i certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z obowiązującymi normami unijnymi. Wysoka jakość idąca w parze z niskimi cenami to nasza cecha charakterystyczna. Ponad to oferta jest wciąż rozszerzana  o nowe, wartościowe produkty. 
W kategorii "pogodowe" głównym punktem oferty są latawce. Wspólne puszczanie latawców jest idealną opcją podczas wietrznej pogody. Wyjdźcie razem na łąkę i pozwólni latawcowi fruwać w przestworzach. W Urwis.pl kupisz przepiękne, kolorowe latawce od doświadczonych producentów, w szczególności latawce Gunther. 
Spacer w deszczu to teraz żaden problem. Młoda dama może zabrać swoją parasolkę i wyruszyć na przechadzkę. W ofercie parasolek Urwis.pl znajdziesz pięknie prezentujące się parasolki dla dzieci. Mamy parasolki z postaciami bajkowymi, zwierzątkami i innymi interesującymi motywami.