Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pogodowe

Cena

Wczytywanie...
Czas spędzony na świeżym powietrzu może być niesamowitym przeżyciem niezależnie od pogody. Dzięki pogodowym zabawkom i akcesoriom nie straszny już deszcz, czy wiatr. Te solidnie wykonane produkty przetrwają nawet najgorsze warunki, a Wy możecie czerpać radość z zabawy każdego dnia. W naszej bogatej ofercie pogodowej dostępne są  interesujące produkty,  o których jakości świadczyć może nie tylko marka, ale także atesty i certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z obowiązującymi normami unijnymi. Wysoka jakość idąca w parze z niskimi cenami to nasza cecha charakterystyczna. Ponad to oferta jest wciąż rozszerzana  o nowe, wartościowe produkty. 
W kategorii "pogodowe" głównym punktem oferty są latawce. Wspólne puszczanie latawców jest idealną opcją podczas wietrznej pogody. Wyjdźcie razem na łąkę i pozwólni latawcowi fruwać w przestworzach. W Urwis.pl kupisz przepiękne, kolorowe latawce od doświadczonych producentów, w szczególności latawce Gunther. 
Spacer w deszczu to teraz żaden problem. Młoda dama może zabrać swoją parasolkę i wyruszyć na przechadzkę. W ofercie parasolek Urwis.pl znajdziesz pięknie prezentujące się parasolki dla dzieci. Mamy parasolki z postaciami bajkowymi, zwierzątkami i innymi interesującymi motywami.