Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Akcesoria

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Akcesoria do zabaw na zewnątrz


Posiadanie własnego domu z ogrodem to duże udogodnienie, zwłaszcza jeśli masz małe dzieci! W trakcie ciepłych miesięcy wiosenno-letnich Twoje pociechy z pewnością spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, co jest już rozrywką samą w sobie. Aby jeszcze bardziej urozmaicić dzień maluchom, warto zaopatrzyć się w odpowiednie zabawki i akcesoria ogrodowe dla dzieci, które dostępne są w wielu różnorodnych wersjach. W asortymencie sklepu internetowego Urwis znajdziesz najciekawsze propozycje z tej kategorii, których cena jest bardzo przystępna.


Przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałe zabawki ogrodowe dla dziecka w każdym wieku. W katalogu znajdziesz duży wybór artykułów przeznaczonych do stworzenia małego placu zabaw przy Twoim domu. Oferujemy bezpieczne zjeżdżalnie i huśtawki wyróżniające się wysokimi walorami estetycznymi. Dostępne są w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych, dlatego na pewno znajdziesz opcję pasującą do aranżacji i powierzchni Twojego ogródka. W ramach ciekawej zabawki na podwórko polecamy też trampolinę, która zapewni mnóstwo radości nie tylko dzieciom, ale też rodzicom!


Dobrym pomysłem jest też zamontowanie piaskownicy na terenie posesji, w końcu maluchu lubią spędzać w niej czas. Do tego musisz dokupić odpowiednie zabawki dla dziecka do ogrodu, które pozwolą mu stworzyć zamki czy babki z piasku. W ofercie mamy między innymi zestawy składające się z wielu akcesoriów, w tym taczki, konewki, grabek czy nawet kosiarki! Taka opcja sprawdzi się zwłaszcza na prezent i zapewni maluchowi zróżnicowaną rozrywkę na wiele dni. Na świeżym powietrzu można też puszczać bańki mydlane. W asortymencie mamy wszystkie akcesoria, niezbędne do praktykowania tego przyjemnego hobby.


Przeglądając zabawki dla dziecka do ogrodu, możesz sprawdzić również produkty przeznaczone do wody. Nie musisz inwestować w budowę basenu, maluchowi wystarczy prosta, dmuchana konstrukcja, która nie zajmuje wiele miejsca. Baseny oferujemy w wielu rozmiarach, także w wersjach umożliwiających kąpiel większej liczbie osób. Do tego dokup dmuchane piłki, motylki czy inne zabawki wodoodporne.