Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

13+

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 11.32

Najlepsza cena

 
PLN 161.36

Najlepsza cena

 
PLN 48.39

Najlepsza cena

 
PLN 69.11

Najlepsza cena

 
PLN 36.94

Najlepsza cena

 
PLN 271.22

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zabawki i gry planszowe dla 13-latka i starszego dziecka


Dzieci w wieku 13 i więcej lat wiedzą, co ich interesuje i często sami proszą rodziców o konkretne zabawki. To wiek, w którym warto zaciekawić pociechę interesującą grą planszową, najlepiej towarzyską lub imprezową. 13-latkom z poczuciem humoru na pewno spodobają się planszówki z opowiadaniem czarnych historii, wcielaniem się w role, zagadkami czy klasyczne Monopoly w nietypowej odsłonie.


Zabawki dla 13-latków, 14-latków i młodych nastolatków powinny ich zaciekawiać, rozwijać naturalne talenty, ale i zachęcać do wspólnej zabawy. Żeby miło spędzić czas z rodziną i znajomymi przyda się jakiś wymagający duży zestaw klocków LEGO Technic, który pochłonie dzieciaki w budowaniu. Dla kolekcjonerów proponujemy plastikowe modele do składania – świetnie sprawdzą się statki, samoloty lub czołgi.


Idealny prezent dla 13-latka, 14-latka i starszych dzieci – jak go wybrać?


Prezent na urodziny dla 13-latka powinien trafić w zainteresowania naszej pociechy. Jeśli dziecko lubi gry planszowe, warto podarować mu także pierwsze karty do gry. Chłopcy chętnie sięgną po gry sportowe dla dzieci, takie jak stół do gry w bilard czy piłkarzyki lub zdalnie sterowane samochody. Dziewczynki z chęcią przyjmą swój pierwszy zabawkowy zestaw do makijażu lub chętnie stworzą jakiś fajny teledysk z zestawami LEGO VIDIYO. W cieplejsze dni jako prezent dla 13-latka i starszych dzieci sprawdzą się akcesoria sportowe i ogrodowe dla dzieci.


W ofercie sklepu z zabawkami Urwis.pl znajdziemy produkty, za które chętnie chwycą także dorośli, miło spędzając czas z dziećmi. Rodzice złożą z dzieciakami jakiś ciekawy model z klocków Cobi lub wspólnie przetestują emocjonujący tor wyścigowy wraz z autkami Hot Wheels. Warto poświęcić trochę czasu, by wybrać idealny prezent dla 13-latka i starszego dziecka, który idealnie trafi w jego gust. Urwis.pl oferuje tysiące fajnych zabawek, które pokochają wszystkie dzieciaki!