Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

13+

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 108.25

Najlepsza cena

 
PLN 135.39

Najlepsza cena

 
PLN 50.23

Najlepsza cena

 
PLN 184.65
 
PLN 292.32
 
Wczytywanie...

Zabawki i gry planszowe dla 13-latka i starszego dziecka


Dzieci w wieku 13 i więcej lat wiedzą, co ich interesuje i często sami proszą rodziców o konkretne zabawki. To wiek, w którym warto zaciekawić pociechę interesującą grą planszową, najlepiej towarzyską lub imprezową. 13-latkom z poczuciem humoru na pewno spodobają się planszówki z opowiadaniem czarnych historii, wcielaniem się w role, zagadkami czy klasyczne Monopoly w nietypowej odsłonie.


Zabawki dla 13-latków, 14-latków i młodych nastolatków powinny ich zaciekawiać, rozwijać naturalne talenty, ale i zachęcać do wspólnej zabawy. Żeby miło spędzić czas z rodziną i znajomymi przyda się jakiś wymagający duży zestaw klocków LEGO Technic, który pochłonie dzieciaki w budowaniu. Dla kolekcjonerów proponujemy plastikowe modele do składania – świetnie sprawdzą się statki, samoloty lub czołgi.


Idealny prezent dla 13-latka, 14-latka i starszych dzieci – jak go wybrać?


Prezent na urodziny dla 13-latka powinien trafić w zainteresowania naszej pociechy. Jeśli dziecko lubi gry planszowe, warto podarować mu także pierwsze karty do gry. Chłopcy chętnie sięgną po gry sportowe dla dzieci, takie jak stół do gry w bilard czy piłkarzyki lub zdalnie sterowane samochody. Dziewczynki z chęcią przyjmą swój pierwszy zabawkowy zestaw do makijażu lub chętnie stworzą jakiś fajny teledysk z zestawami LEGO VIDIYO. W cieplejsze dni jako prezent dla 13-latka i starszych dzieci sprawdzą się akcesoria sportowe i ogrodowe dla dzieci.


W ofercie sklepu z zabawkami Urwis.pl znajdziemy produkty, za które chętnie chwycą także dorośli, miło spędzając czas z dziećmi. Rodzice złożą z dzieciakami jakiś ciekawy model z klocków Cobi lub wspólnie przetestują emocjonujący tor wyścigowy wraz z autkami Hot Wheels. Warto poświęcić trochę czasu, by wybrać idealny prezent dla 13-latka i starszego dziecka, który idealnie trafi w jego gust. Urwis.pl oferuje tysiące fajnych zabawek, które pokochają wszystkie dzieciaki!