Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Przegląd najlepszych gier planszowych

W dzisiejszych czasach gry planszowe znów cieszą się dużą popularnością. Nic w tym nie ma zaskakującego, w końcu współczesne wydawnictwa są niezwykle atrakcyjne i dostępne w wersji dla dzieci oraz dorosłych. W katalogu naszego sklepu internetowego produkty z tej kategorii występują w wielu świetnych odsłonach. Zapraszamy Cię do lektury naszego krótkiego poradnika, z którego pomocą dowiesz się, jaka gra planszowa z oferty Urwis musi koniecznie znaleźć się w Twojej kolekcji - zapraszamy!

Klasyczne planszówki

Wielu rodziców wybiera klasyczne gry planszowe dla swoich dzieci, przede wszystkim tytuły, w które sami grali w dzieciństwie. W końcu niektóre tytuły są na tyle ponadczasowe, że zapewniają ciekawą rozrywkę także w obecnych, nowoczesnych czasach. Najlepszym tego przykładem jest Chińczyk, kultowa pozycja znana wszystkim fanom planszówek. Gry planszowe rodzinne z tej kategorii występuje w naszym sklepie internetowym w kilku wersjach, które wyróżniają się dobrą ceną i wysokimi walorami estetycznymi.


Planszówki dla dorosłych

A może interesują Cię ciekawe gry planszowe dla dorosłych użytkowników i nastolatków? W takim razie w naszym sklepie także masz w czym wybierać. Szczególnie polecamy pozycję Gra o Tron, która nawiązuje do serialu o tej samej nazwie, na podstawie sagi książkowej Pieśń lodu i ognia. Gracze wcielają się tutaj w poszczególne postacie znane z franczyzy i mają za zadanie rozbudowę swojego terenu oraz walkę z ewentualnymi wrogami. To idealna propozycja nie tylko dla fanów serii, także osoby nie znające Gry o tron będą się dobrze bawić w trakcie rozgrywki.

 

Współczesne gry planszowe

Współczesne gry planszowe dla dziewczynki i chłopca mają często rozbudowaną fabułę, dzięki której rozgrywka jest szalenie fascynująca dla wszystkich uczestników. Jeśli szukasz właśnie takiej pozycji na prezent dla swojej córki lub syna, to gra Łowcy Potworów powinna Cię zainteresować. Jest to strategiczna planszówka rodzinna, polegająca na zbieraniu egzotycznych potworów z różnych, odległych krain i handlowaniu nimi pomiędzy pozostałymi graczami. Świetna opcja na wieczór w rodzinnym gronie!

Gry planszowe przegląd
powrót