Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Prezent na święta dla dzieci - co kupić?

Każdego roku w grudniu stajemy przed wyzwaniem znalezienia ciekawych upominków bożonarodzeniowych dla przyjaciół i najbliższych członków rodziny. W dzisiejszych czasach, kiedy mamy ogromny wybór produktów czasem trudno jest wybrać odpowiednią opcję. Szczególnie kłopotliwe mogą się okazać zakupy najmłodszych, w końcu prezent na święta dla dzieci musi być szczególnie udany. Na szczęście z pomocą sklepu internetowego Urwis to zadanie będzie znacznie prostsze, mamy dla Ciebie wiele inspirujących pomysłów na każdą kieszeń.

Oczywiście nie ma uniwersalnego upominku, który spodoba się każdemu maluchowi. Ostateczny wybór powinien być uzależniony przede wszystkim od wieku Twojej latorośli, a także w niektórych przypadkach od płci. Wybierając prezenty na święta dla dzieci, warto uwzględnić nie tylko ich rozrywkową funkcję, ale też edukacyjną. W końcu w ofercie mamy wiele ciekawych pozycji, które poprzez zabawę stymulują rozwój małych użytkowników. Przedstawiamy krótki artykuł, z którego dowiesz się, jaki upominek podarować maluszkom w różnym wieku.

Niesamowite prezenty dla najmłodszych

W ciągu pierwszych 3 lat życia dziecko rozwija się bardzo intensywnie, w końcu jest to czas, kiedy niemowlę zapoznaje się z otaczającym go światem. Jako rodzic możesz go w tym wesprzeć, wybierając zabawki interaktywne z naszego asortymentu. Mamy dla Ciebie interesujące pomysły na tego typu prezenty dla dziecka, która zakupisz w dobrej cenie. Polecamy przede wszystkim serię wydawniczą najmłodszych Pucio, w której znajdziesz kolorowe książeczki opisujące losy małego chłopca, a także jego psa i rodziny. Czytając malcowi historię, rozwijasz jego wyobraźnię i zwiększasz szanse na to, że z czasem sam będzie chętnie poddawać się tej stymulującej rozrywce.

W ofercie mamy też zabawki interaktywne w wielu ciekawych odsłonach, które uczą maluszka poznawać kształty, dźwięki i kolory. Takie prezenty świąteczne dla dzieci nie kosztują zbyt wiele, a ich ogromny potencjał edukacyjny został udowodniony naukowo. Jedną z ciekawszych pozycji jest Stoliczek Winfun przeznaczony dla użytkowników, którzy ukończyli roczek. Na blacie znajdziesz kilka oddzielnych plansz, każda z nich poświęcona jest innej tematyce. Zabawka jest pomocna w nauce liter oraz liczb, znajdziesz w niej też mini pianinko.

Najlepsze prezenty dla dzieci w wieku szkolnym

Kiedy Twoje dziecko idzie do szkoły i zaczyna przyswajać wiedzę z różnych dziedzin, to w trakcie zabawy lubi skupić się bardziej na warstwie rozrywkowej, niż edukacyjnej. Dlatego wybierając prezenty na święta dla dzieci mających 6 - 10 lat, postaw na kultowe wydawnictwa od najlepszych marek. Jednym z pomysłów, które na pewno ucieszą Twoją pociechę, są klocki Lego, dostępne u nas w wielu wersjach. Składanie skomplikowanych konstrukcji to zabawa na wiele godzin, dodatkowo pozwala rozwijać wyobraźnię przestrzenną.

Jako prezent dla dziecka w wieku szkolnym na święta możesz zakupić również modele samochodów, przedstawiające kultowe auta sportowe i nie tylko. To prawdziwa gratka dla małego kolekcjonera, który lubi stawiać swoje eksponaty na półce i bawić się nimi wspólnie z kolegami. Na uwagę zasługują też pojazdy specjalistyczne, m.in. wozy strażackie, policyjne, a także maszyny rolnicze. Z kolei na prezenty dla dziesięciolatki na święta możesz zakupić jedną z naszych niesamowitych gier planszowych, np. Osadników lub Szarlatanów z Pasikurowic.

Polecane prezenty dla 12 latków

Inspirujące planszówki to doskonała rozrywka także dla nieco starszych dzieci, jak również osób dorosłych. Jeśli chcesz spędzać długie wieczory na wspólnej, rodzinnej rozgrywce, to wybierz jedna z naszych wspaniałych gier na prezenty na święta dla 12 latka. Ogromnym powodzeniem w naszym sklepie cieszy się pozycja Logic Cards. Jest to pasjonująca, logiczna rozgrywka dla całej rodziny, która zapewni Wam niezapomnianą zabawę na wiele godzin. Taki produkt warto spakować do walizki na wakacyjny wyjazd. Na prezent na gwiazdkę dla starszych dzieci polecamy również serię Lego Architecture, która umożliwia zbudowanie znanych budowli np. nowojorskich drapaczy chmur.

powrót