Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

Kolorowe Sprężyny


Zabawa na świeżym powietrzu to aktywność, której coraz częściej brakuje współczesnym dzieciom. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko spędzało na zewnątrz więcej czasu, powinna zainteresować Cię magiczna sprężyna! W naszym asortymencie ta prosta, lecz funkcjonalna zabawka występuje w kilku wersjach i zawsze w bardzo dobrej cenie. Akcesorium sprawdzi się już dla kilkuletnich maluchów i cieszy się powodzeniem nawet wśród nastolatków, bez względu na płeć. Zamów gadżet jeszcze dziś i ciesz się szybką dostawą towaru do Twojego domu!


Oferowana w tej kategorii kolorowa sprężyna to zabawka znana już od wielu dekad czy nawet wieków. Specjalna konstrukcja stworzona z metalowych płytek sprawia, że gadżet puszczony w ruch na szczycie schodów spada aż na sam dół po wszystkich stopniach po kolei! Oczywiście odpowiednie ustawienie akcesorium jest koniecznie, aby uzyskać taki efekt, jednak próby sprawiają mnóstwo radości dzieciom. Zabawka pokryta jest farbami we wszystkich kolorach tęczy, które są świetnie akcentowane w trakcie poruszania się sprężyny. 


Jeśli szukasz niedrogiej, lecz kreatywnej zabawki kolorowa sprężyna dla dzieci to również świetny wybór! Taki gadżet kosztuje nie więcej niż 10 złotych, a zapewnia stymulującą rozrywkę na wiele godzin. Zaletą rekwizytu jest możliwość korzystania z niego w pojedynkę, jak i w towarzystwie grupy rówieśników. Maluchy mogą na przykład urządzić konkurs na to, kto pokona najdłuższy dystans przy jednorazowym rzucie zabawką. Małe dziewczynki lubią też nosić sprężynę na nadgarstkach, udając, że jest to ich biżuteria.


Urwis to bardzo dobrze zaopatrzony sklep online, w którym duży wybór gadżetów dla dzieci idzie w parze z dobrymi cenami. Kolorowa sprężyna do zabawy to świetna propozycja dla syna czy córki na wiosnę oraz lato, która na pewno zachęci ich do częstszego przebywania na świeżym powietrzu. Mogą Cię zainteresować również inne kategorie zabawek z naszej oferty, dzięki którym maluchy więcej się ruszają. Polecamy przede wszystkim dmuchane piłki, rowerki i trampoliny, które cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów.