Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pozostałe Produktów: 60

Poradniki

Rola zabawy i zabawek w rozwoju dziecka. Zabawa jako forma aktywności dziecka

Zabawa jest niezwykle ważna z punktu widzenia rozwoju. Aktywizuje dzieci o różnych typach osobowości.

Nerf - zabawki dla chłopców NERF - zabawki dla małych i dużych chłopców

Jak się okazuje, pistolety Nerf - zwane również miotaczami - to nadal świetna zabawa nawet dla dorosłych. Sprawdzają się jako sposób  na złagodzenie stresu. 

LEGO Dots LEGO DOTS - nowa koncepcja klocków 2D

Pomysł DOTS zrodził się z badań sugerujących, że dzieci szukają spersonalizowanych form zabawy, które pozwolą im swobodniej wyrażać siebie.

Niemowlak a zima Jak ubierać noworodka zimą?

Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło, ale też się nie przegrzała.

BArbie - zabawki dla dziewczynek Jaki zestaw Barbie wybrać dla dziecka?

Już od sześciu dekad lalki Barbie cieszą się uznaniem dziewczynek na całym świecie. Kolejne pokolenie dzieci czerpie radość z zabawek firmy Matell, która systematycznie proponuje nowe produkty dla najmłodszych.

Puzzle dla dzieci i nie tylko Jakie puzzle i układanki są najlepsze?

Opracowaliśmy dla Ciebie krótkie zestawienie najciekawszych wydawnictw ostatnich lat, które polecają puzzle dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Najlepsze zabawki edukacyjne Najlepsze zabawki edukacyjne

To właśnie w ciągu pierwszych kilku lat życia Twoja pociecha chłonie nowe informacje jak gąbka i dobrze przyswaja kolejne umiejętności, dlatego warto to wykorzystać, wybierając odpowiednie akcesoria.

Ładowanie

Pozostałe

Urwis to doskonale zaopatrzony sklep internetowy, w którym znajdziesz wiele interesujących produktów dla najmłodszych użytkowników. Oferujemy gadżety edukacyjne, planszówki i inne zabawki, które każdy maluch powinien mieć w swojej kolekcji. Przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowany asortyment akcesoriów dziecięcych, które pochodzą od popularnych marek, dlatego gwarantujemy ich wysoką jakość. Dodatkowo decydując się na zakupy w naszym sklepie online, możesz liczyć na bardzo atrakcyjne ceny i duży wybór.


Wbrew pozorom ciekawe zabawki dla dziecka nie muszą kosztować fortuny! Obecnie producenci prześcigają się w coraz to nowych pomysłach, dlatego masz w czym wybierać. Najciekawsze propozycje spośród tych dostępnych na polskim rynku znajdziesz w naszym asortymencie! Nie zabrakło u nas także akcesoriów dekoracyjnych, również tych okazjonalnych, które pozwolą Ci wspaniale przystroić pokój malucha. Mamy wyjątkowe zabawki dla dzieci, które sprawdzą się na prezent na dowolną okazję dla pociechy Twojej lub znajomych.


Polecamy Ci nasze wspaniałe dekoracje urodzinowe oraz inne gadżety, które pozwolą Ci stworzyć odświętny klimat na przyjęciu Twojego dziecka. W trakcie takiego spotkania maluchy spędzają dużo czasu na zabawie, jednak musisz też pamiętać o kwestiach praktycznych! Polecamy nasze różnorodne, jednorazowe talerze i kubeczki, które sprawdzą się zwłaszcza na imprezę organizowaną w plenerze, lecz nie tylko! Mamy też piękne balony zdobione cyframi, dlatego możesz wybrać opcję odpowiadającą wiekowi swojej pociechy.


 Sklep internetowy to nie tylko nietypowe zabawki dla dzieci i dekoracje, ale też szereg innych produktów! Może Cię zainteresować nasz katalog galanterii dla najmłodszych, w którym znajdziesz niesamowite portfele dla dzieci w każdym wieku i obojga płci. Taki gadżet posłuży maluchowi do przechowywania kieszonkowego, pomieści w nim również kartę debetową czy legitymację szkolną. Artykuły z tej kategorii wykonano z największą starannością. Zostały ozdobione ciekawymi grafikami, których tematyka nawiązuje do znanych bajek.