Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Tory

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 80

Najlepsza cena

 
PLN 92.99

Najlepsza cena

 
PLN 123.82
 
Wczytywanie...

Tor wyścigowy

Już czas zacząć emocjonujący wyścig. Dzięki torom w ofercie naszego sklepu urządzisz rajd na najwyższym poziomie. Ustaw samochodziki, ustal trasę i zaczynajcie. Zabawa bez końca! To ogromna frajda dla wszystkich, którzy kochają sportowe emocje. Możesz mieć pewność, że zabawy nie będzie końca, a uśmiech nie zejdzie już z twarzy dziecka.
 Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór profesjonalnych torów wyścigowych od sprawdzonych producentów, z których ciekawą propozycją są tory Carrera Go!. W portfolio marki znajdują się takie serie produktów, jak Carrera Go! Disney Cars, Carrera Go! Transformers, czy Carrera Go! Spiderman.
 Urwis.pl stawia przede wszystkim na jakość, dlatego w naszej ofercie nie znajdziesz torów wyścigowych, które nie spełniają obowiązujących norm unijnych i nie posiadają wymaganych certyfikatów jakości oraz bezpieczeństwa. Wysoka klasa produktów idąca w parze z konkurencyjnymi cenami sprawia, że zakupy w Urwis.pl to czysta przyjemność i ogromna satysfakcja. Ponad to chcemy, by asortyment torów wyścigowych dla dzieci zaspokajał indywidualne potrzeby maluchów i ich rodziców, dlatego wciąż wzbogacamy ofertę o nowe produkty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą torów. To doskonały pomysł na prezent i niesamowita zabawa dla dzieci, ale i całej rodziny.