Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Tory

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 56.83

Najlepsza cena

 
PLN 27.76

Najlepsza cena

 
PLN 106.48
 
Wczytywanie...

Tor wyścigowy

Auta na start, czas zacząć wyścig! Z torami wyścigowymi dostępnymi w naszym sklepie urządzisz rajd, jakiego świat nie widział. Ustaw samochodziki i rozpocznij wyścig. Zabawy nie ma końca! Każdy chłopiec będzie miał wielką frajdę, a uśmiech nie zniknie z twarzy. Możesz mieć pewność, że zabawa pochłonie malucha na długie godziny. 
Nasza oferta to bogaty zbiór profesjonalnych torow wyścigowych od sprawdzonych dostawców, z których wartym wymienienia jest Carrera Go! produkująca wysokiej klasy tory wyścigowe dla dzieci. W portfolio marki znajdują się takie serie produktów, jak Carrera Go! Disney Cars, Carrera Go! Transformers, czy Carrera Go! Spiderman. 
W kategorii tory wyścigowe znajdziesz także samochody do torów wyścigowych. Z tymi profesjonalnymi autkami każdy wyścig jest wygrany. Samochodziki Carrera Go! mkną niczym błyskawica i w mgnieniu oka znajdą się na mecie.
Aby zabawa była jeszcze fajniejsza, warto uzupełnić zestaw o nowe akcesoria. Ich szeroki wybór dostępny jest w naszym sklepie. Posiadamy m.in. akumulatory, szczotki, garaże, dzięki kórym frajda jest jeszcze większa, a wyścig bardziej zaawansowany.
Urwis.pl stawia przede wszystkim na jakość, dlatego w naszej ofercie nie znajdziesz zabawek, które nie spełniają obowiązujących norm unijnych i nie posiadają wymaganych certyfikatów jakości oraz bezpieczeństwa. Wysoka klasa produktów idąca w parze z konkurencyjnymi cenami sprawia, że zakupy to czysta przyjemność i ogromna satysfakcja. Ponad to chcemy, by asortyment torów wyścigowych dla dzieci zaspokajał indywidualne potrzeby dzieci i ich rodziców, dlatego wciąż wzbogacamy ofertę o nowe produkty. 

Tor wyścigowy


Auta na start, czas zacząć wyścig! Z torami wyścigowymi dostępnymi w naszym sklepie urządzisz rajd, jakiego świat nie widział. Ustaw samochodziki i rozpocznij wyścig. Zabawy nie ma końca! Każdy chłopiec będzie miał wielką frajdę, a uśmiech nie zniknie z twarzy. Możesz mieć pewność, że zabawa pochłonie malucha na długie godziny. 


Nasza oferta to bogaty zbiór profesjonalnych torow wyścigowych od sprawdzonych dostawców, z których wartym wymienienia jest Carrera Go! produkująca wysokiej klasy tory wyścigowe dla dzieci. W portfolio marki znajdują się takie serie produktów, jak Carrera Go! Disney Cars, Carrera Go! Transformers, czy Carrera Go! Spiderman. 

W kategorii tory wyścigowe znajdziesz także samochody do torów wyścigowych. Z tymi profesjonalnymi autkami każdy wyścig jest wygrany. Samochodziki Carrera Go! mkną niczym błyskawica i w mgnieniu oka znajdą się na mecie.

Aby zabawa była jeszcze fajniejsza, warto uzupełnić zestaw o nowe akcesoria. Ich szeroki wybór dostępny jest w naszym sklepie. Posiadamy m.in. akumulatory, szczotki, garaże, dzięki kórym frajda jest jeszcze większa, a wyścig bardziej zaawansowany.

Urwis.pl stawia przede wszystkim na jakość, dlatego w naszej ofercie nie znajdziesz zabawek, które nie spełniają obowiązujących norm unijnych i nie posiadają wymaganych certyfikatów jakości oraz bezpieczeństwa. Wysoka klasa produktów idąca w parze z konkurencyjnymi cenami sprawia, że zakupy to czysta przyjemność i ogromna satysfakcja. Ponad to chcemy, by asortyment torów wyścigowych dla dzieci zaspokajał indywidualne potrzeby dzieci i ich rodziców, dlatego wciąż wzbogacamy ofertę o nowe produkty.