Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Samoloty Inne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Nasza oferta pojazdów to nie tylko samochody i ciężarówki. Znajdą tutaj coś dla siebie wszyscy fani lotnictwa- posiadamy bowiem najróżniejsze samoloty i helikoptery. W Urwis.pl dostępne są samolociki na licencji Disney- Planes, samoloty latający, czy modele helikopterów. Posiadamy także inne samoloty. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i z pewnością będzie zadowolony. Świetna zabawa gwarantowana!

Urwis.pl dokłada wszelkich starań, aby znajdujące się w ofercie produkty, w tym najróżniejsze pojazdy- samochody, ciężarówki i inne samoloty prezentowały najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dlatego w naszym asortymencie posiadamy tylko produkty od sprawdzonych dostawców. Dostaniesz u nas np. samoloty Gunther, czy samoloty Matchbox. Zabawki są opatrzone odpowiednimi certyfikatami, które potwierdzają zgodność z obowiązującymi normami unijnymi. Taki samolocik świetnie sprawdzi się jako prezent dla chłopca. Dziecko nie będzie mogło oderwać się od zabawy.

Nasz sklep z zabawkami dba nie tylko o najwyższą jakość dostarczanych do Twojego domu produktów. Chcemy także sprawiać radość niskimi cenami i w pełni profesjonalną obsługą klienta. Aby każdy mógł wybrać coś idealnego, każdego dnia wprowadzamy nowe produkty i marki. Dlatego gorąco zapraszamy do śledzenia naszej oferty samolotów. Wybierz jedną z doskonałych zabawek i podaruj swojemu maluchowi już dziś.