Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Samoloty Inne (6)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 14.44

Najlepsza cena

 
PLN 9.68

Najlepsza cena

 
PLN 13.32

Najlepsza cena

 
PLN 14.44

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Nasza oferta pojazdów to nie tylko samochody i ciężarówki. Znajdą tutaj coś dla siebie wszyscy fani lotnictwa- posiadamy bowiem najróżniejsze samoloty i helikoptery. W Urwis.pl dostępne są samolociki na licencji Disney- Planes, samoloty latający, czy modele helikopterów. Posiadamy także inne samoloty. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i z pewnością będzie zadowolony. Świetna zabawa gwarantowana!

Urwis.pl dokłada wszelkich starań, aby znajdujące się w ofercie produkty, w tym najróżniejsze pojazdy- samochody, ciężarówki i inne samoloty prezentowały najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dlatego w naszym asortymencie posiadamy tylko produkty od sprawdzonych dostawców. Dostaniesz u nas np. samoloty Gunther, czy samoloty Matchbox. Zabawki są opatrzone odpowiednimi certyfikatami, które potwierdzają zgodność z obowiązującymi normami unijnymi. Taki samolocik świetnie sprawdzi się jako prezent dla chłopca. Dziecko nie będzie mogło oderwać się od zabawy.

Nasz sklep z zabawkami dba nie tylko o najwyższą jakość dostarczanych do Twojego domu produktów. Chcemy także sprawiać radość niskimi cenami i w pełni profesjonalną obsługą klienta. Aby każdy mógł wybrać coś idealnego, każdego dnia wprowadzamy nowe produkty i marki. Dlatego gorąco zapraszamy do śledzenia naszej oferty samolotów. Wybierz jedną z doskonałych zabawek i podaruj swojemu maluchowi już dziś.