Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Samoloty Disney - Planes

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Disney Samoloty

Samoloty to amerykański film animowany, będący spin-offem filmu Auta. Głównym bohaterem bajki jest Dusty- niewielki samolocik rolniczy. Cierpi on na lęk wysokości, jednakże marzy o tym, by wystartować w największym wyścigu powietrznym dookoła świata. Wsparcie przyjaciół oraz mentora- Skippera pozwoliło mu przezwyciężyć wszystkie niepowodzenia i spełnić marzenie.

Ponieważ film ma bardzo liczne grono wiernych fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą losy dzielnego Dusty’ego, powstał cały szereg produktów: gadżetów i zabawek na licencji Planes. W tej kategorii prezentujemy naszą kolekcję samolocików Disney-Planes.

Samoloty Dinsey- Planes dostępne w ofercie Urwis.pl to doskonałej jakości produkty, które zachwycą każdego fana tego interesującego filmu animowanego. Charakteryzują się przepięknym wykonaniem z zachowaniem ogromnej ilości detali. Te zabawki do złudzenia przypominają bohaterów filmu. Samolociki zagwarantują mnóstwo zabawy. Można bez końca odgrywać sceny z Planes, a także każdego dnia wymyślać nowe perypetie bohaterów. To idealny pomysł na prezent, który wywoła szeroki uśmiech na twarzy dziecka.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą samolocików Disney-Planes. W Urwis.pl dostępny jest niezwykle szeroki wybór pojazdów, spośród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Warto zebrać wszystkich bohaterów, aby zabawa była jeszcze bardziej wciągająca. Jest to możliwe, ponieważ u nas samoloty Disney- Planes do kupienia są w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wybierz jeden z produktów i podaruj swojemu Urwisowi już dziś.