Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Simba Pojazd Strażak Sam Quad policyjny...

PLN

Simba Pojazd Strażak Sam Quad policyjny z figurką

Nr katalogowy: WFSIMA0UC093038

  • Kolor: Wielokolorowy
  • Wymagania wiekowe: od 3 lat
  • Płeć: Dziewczynki
  • Rodzaj: Zestawy
Zobacz pełną specyfikacje
39.38 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

Ikona Urwis

Super posterunkowy Malcolm zabierze was na przejażdżkę Quadem policyjnym!

Simba Pojazd Strażak Sam Quad policyjny z figurką

Strażak Sam to idol wielu maluszków na całym świecie! Nie mniejszą popularnością cieszą się także jego współpracownicy, którzy pomagają mu w obowiązkach i wspólnie stawiają czoła groźnym sytuacjom w miasteczku Pontypandy. Jednym z nich jest rezolutny i niezwykle odważny posterunkowy Malcolm, którego mieliście okazję poznać w 12. serii waszej ulubionej bajeczki.

To właśnie ten dzielny funkcjonariusz prawa czeka na was w najnowszym zestawie od marki Simba! Po ruchomą lalkę postaci Malcolma mogą sięgnąć wszyscy wielbiciele bajki Strażak Sam, którzy skończyli 3 latka. Zabawa z nią będzie tym lepsza, że do zestawu dołączono takie odlotowe akcesoria, jak policyjny quad


Ikona Urwis

Spakuj policyjne akcesoria do super quada i ruszaj na akcję z Malcolmem! 

Simba Pojazd Strażak Sam Quad policyjny z figurką

Lalka Malcolma wygląda jakby zeszła do dzieciaczków wprost z ekranu telewizora, aby odgrywać z nimi sceny z bajki Strażak Sam! Figurka osiąga ok. 7,5 cm wysokości, więc nie tylko świetnie wpasuje się w dziecięce rączki, ale też wiernie odda każdy szczegół postaci. Malcolm jest ubrany w swój mundur, kask oraz żółtą kamizelkę odblaskową, a jego nóżki, rączki i głowa poruszają się dla lepszego realizmu zabawy.

Jego super quad policyjny posiada wygodne miejsce dla kierowcy, gdzie można posadzić figurkę. Na tyle znajduje się pojemna skrzynka, gdzie Malcolm trzyma wszystkie potrzebne do pracy narzędzia. Znajdują się wśród nich megafon do kierowania ruchem, lornetka do obserwowania odległych wypadków, znak ostrzegawczy, kask oraz krótkofalówka. 

Ikona Urwis

Odkryjcie kolejne akcesoria z waszej ulubionej bajeczki Strażak Sam!