Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

iWood Klocki drewniane samochód Ciężarówka

PLN

Najlepsza cena

iWood Klocki drewniane samochód Ciężarówka

Nr katalogowy: WDIWDM0CC020209

  • Kolor: Żółty
  • Wymagania wiekowe: 3 lat
  • Płeć: Chłopcy
  • Rodzaj: Ciężarówki
Zobacz pełną specyfikacje
14.42 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

samochód

Klocki drewniane iWood do stworzenia własnego samochodu

iWood Klocki drewniane samochód Ciężarówka

Wspaniały zestaw z drewnianą ciężarówką trafi do serca każdego małego kierowcy i konstruktora. Śliczny samochód to zachęta do rozwijającej zabawy już od najmłodszych lat. Teraz mały szkrab może chwycić swoją ciężarówkę i sprawić, że cały pokój, mieszkanie czy dom będzie ulicą! Drewniany samochodzik iWood jest w pełni funkcjonalny, więc maluch może bez problemu śmigać nim po podłodze.

Elementy drewnianego samochodu są wyciągane, więc można je śmiało łączyć z innymi częściami pojazdów z tej samej serii. To wspaniała okazja, by samemu stworzyć wymarzony samochód i bawić się swoją unikatową kolekcją. Ściągana paka ciężarówki może imitować wyładunek, co sprawi, że zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna!

rozwój dziecka

Edukacyjna drewniana ciężarówka iWood dla rozwoju i zabawy

iWood Klocki drewniane samochód Ciężarówka

Drewniana ciężarówka z klocków iWood nie tylko podoba się maluchom, ale i znacząco przyczynia się do ich wszechstronnego rozwoju. Rozłączanie klocków i ponowne je łączenie ćwiczy zdolności manualne dziecka, koordynację oraz skupienie. Nie od dzisiaj wiadomo, że drewniane klocki rozbudzają w chłopcach i dziewczynkach miłość do tworzenia!

Wymyślanie nowych kombinacji łączenia elementów z innymi samochodzikami dla dzieci z tej serii pozwoli na wzmocnienie kreatywności oraz wyobraźni. Do rozwoju tej drugiej zachęca także odgrywanie ciekawych scenek z użyciem ulubionych zabawek. Ciężarówka iWood jest poręczna, lekka, a jeżdżenie nią nie sprawia najmniejszego problemu, jednak chwytanie i popychanie zabawki również wpływa na rozwój umiejętności pociechy!

pudełko

Dopracowane wykonanie zabawek iWood dla satysfakcji dziecka i rodzica