Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

iWood Klocki drewniane samochód Betoniarka

PLN

Najlepsza cena

iWood Klocki drewniane samochód Betoniarka

Nr katalogowy: WDIWDM0CC020155

  • Kolor: Żółty , Czerwony
  • Wymagania wiekowe: 3 lat
  • Płeć: Chłopcy
  • Rodzaj: Betoniarki
Zobacz pełną specyfikacje
10.33 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

samochód

Klocki drewniane iWood do stworzenia własnego samochodu

iWood Klocki drewniane samochód Betoniarka

Fajowy zestaw z drewnianą betoniarką iWood trafi do gustu każdego małego kierowcy, budowlańca lub konstruktora. Teraz mały szkrab może chwycić swoją betoniarkę i sprawić, że cały pokój, mieszkanie czy dom będzie placem budowy! Jeżdżący samochód to zachęta do rozwijającej zabawy już od najmłodszych lat. Drewniany samochodzik iWood jest funkcjonalny, więc maluch może bez problemu śmigać nim po podłodze.

Prostota zabawki sprawia, że może trafić w rączki dziecka już od 3. roku życia. Elementy drewnianego samochodu są wyciągane, więc można je śmiało łączyć z innymi częściami pojazdów z tej samej serii. To wspaniała okazja, by samemu stworzyć wymarzony samochód i bawić się swoją unikatową kolekcją. Ściągany bęben betoniarki może imitować wyładunek, co sprawi, że zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna!

rozwój dziecka

Edukacyjna drewniana betoniarka iWood dla rozwoju i zabawy

iWood Klocki drewniane samochód Betoniarka

Drewniana betoniarka z klocków iWood nie tylko podoba się maluchom, ale i znacząco przyczynia się do ich wszechstronnego rozwoju. Rozłączanie klocków i ponowne je łączenie ćwiczy zdolności manualne dziecka, koordynację oraz skupienie. Nie od dzisiaj wiadomo, że drewniane klocki rozbudzają w chłopcach i dziewczynkach miłość do tworzenia! Kto wie, może będzie to pierwszy zestaw przyszłego inżyniera?

Wymyślanie nowych kombinacji łączenia elementów z innymi samochodzikami dla dzieci z tej serii pozwoli na wzmocnienie kreatywności oraz wyobraźni. Do rozwoju tej drugiej zachęca także odgrywanie ciekawych scenek z użyciem ulubionych zabawek. Betoniarka iWood jest poręczna, lekka, a jeżdżenie nią nie sprawia najmniejszego problemu, jednak chwytanie i popychanie zabawki również mocno wpływa na rozwój umiejętności pociechy.

pudełko

Dopracowane wykonanie zabawek iWood dla satysfakcji dziecka i rodzica