Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Do każdego zamówienia dodajemy coś ekstra!!

Auta Służby miejskie

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 24.54

Najlepsza cena

 
PLN 8.13

Najlepsza cena

 
PLN 10.91

Najlepsza cena

 
PLN 29.05

Najlepsza cena

 
PLN 14.16

Najlepsza cena

 
PLN 39.41

Najlepsza cena

 
PLN 10.07
 
Wczytywanie...

Pojazdy służb miejskich

Motoryzacja to typowo męska sprawa. Mali chłopcy uwielbiają bawić się różnego rodzaju pojazdami- samochodami, czy motocyklami. Urządzanie wyścigów i przejażdżek to coś, co z pewnością wciągnie chłopaków na długi czas. Autko lub inny pojazd jest zatem zawsze świetnym prezentem dla młodego miłośnika 4 kółek.

W naszej ofercie pojazdów znajdziesz mnóstwo najróżniejszych pozycji. W tej kategorii prezentujemy coś dla tych chłopców, których pasją jest nie tylko motoryzacja, ale także dla tych, którzy chcieliby poczuć się jak bohater. Auta służby miejskie dla dzieci to mnóstwo świetnej zabawy. Malcy mogą poczuć się jak prawdziwy policjant, ratownik medyczny lub strażak. Nasza kolekcja obejmuje takie pojazdy służb miejskich, jak radiowozy, karetki pogotowia, lawety, zestawy pojazdów służb miejskich, czy miejskie autobusy.

Nasze pojazdy służb miejskich pochodzą tylko od znanych i godnych polecenia producentów. W Urwis.pl znajdziesz np. samochody specjalne Dickie, czy tramwaj Brimarex. Takie marki są gwarancją doskonałęj jakości, a co za tym idzie - niezawodności. Nasze auta i pojazdy miejskie przetrwają nawet najbardziej intensywną zabawę i sprostają wszystkim wyzwaniom. Są także solidnie wykonane i bezpieczne, gdyż posiadają niezbędne certyfikaty i atesty jakości oraz bezpieczeństwa, zgodne z obowiązującymi w UE normami.

Urwis.pl oferuje szeroki wybór aut miejskich w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oprócz tego gwarantujemy błyskawiczną obsługę, aby zakupy były przyjemne oraz satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aut. Wybierz jeden z produktów i przekonaj się, że był to trafny wybór.