Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Auta (351)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 22.69
 
PLN 21.54

Najlepsza cena

 
PLN 16.27

Najlepsza cena

 
PLN 12.76

Najlepsza cena

 
PLN 23.74
 
PLN 45.35

Najlepsza cena

 
PLN 24.69

Najlepsza cena

 
PLN 12.58
 
PLN 37.82

Najlepsza cena

 
PLN 14.21

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Autka

Motoryzacja to typowo męska sprawa i pasja obecna w życiu chłopców od najmłodszych lat. Maluchy kochają bawić się różnego rodzaju pojazdami- samochodami oraz motocyklami. Wyścigi i przejażdżki to coś, co z pewnością wciągnie chłopaków na długi czas. Autko lub inny pojazd jest zatem zawsze świetnym prezentem dla młodego fana 4 kółek.

W naszej ofercie pojazdów znajdziesz mnóstwo najróżniejszych, interesujących zabawek. W tej kategorii prezentujemy coś dla tych chłopców, którzy marzą o zostaniu prawdziwym kierowcą. Auta dla dzieci to mnóstwo świetnej zabawy dla wszystkich chłopców. Malcy mogą wybrać się na przejażdżkę samochodem. Nasze autka wyglądają niemalże jak miniaturki swoich realnych odpowiedników.

Nasze pojazdy służb miejskich pochodzą tylko od znanych i godnych polecenia producentów. W Urwis.pl znajdziesz np. samochodziki Brimarex, czy autka Dickie. Takie marki są gwarancją wspaniałej jakości, a co za tym idzie - niezawodności. Nasze auta przetrwają nawet najbardziej intensywną zabawę i sprostają wszystkim wyzwaniom. Są także solidnie wykonane i bezpieczne, gdyż posiadają niezbędne certyfikaty i atesty jakości oraz bezpieczeństwa, zgodne z obowiązującymi w UE normami.

Urwis.pl oferuje szeroki wybór samochodzików w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oprócz tego gwarantujemy błyskawiczną obsługę, aby zakupy były przyjemne oraz satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aut. Wybierz jeden z produktów i przekonaj się, że był to trafny wybór.