Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pojazdy na radio (141)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 81.59

Najlepsza cena

 
PLN 131.51
 
PLN 112.91
 
PLN 81.59

Najlepsza cena

 
PLN 108.92

Najlepsza cena

 
PLN 60.58
 
PLN 79.89

Najlepsza cena

 
PLN 84.14

Najlepsza cena

 
PLN 137.1
 
PLN 127.26

Najlepsza cena

 
PLN 114.24
 
PLN 108.82
 
PLN 60.58
 
PLN 99.63

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Pojazdy sterowane radiowo

Nasza oferta pojazdów to nie tylko klasyczne samochodziki, czy kolejki. Mamy też interesujące akcesoria i gadżety do pojazdów. Znajdziesz u nas również wspaniałe pojazdy na radio.

Zdalnie sterowane pojazdy w Urwis.pl to bogata kolekcja przeróżnych pojazdów RC. Dla dzieci zafascynowanych samolotami polecamy pojazdy na radio latające. Miłośnik samochodów wybierze coś z modeli jeżdżących. A może maluch woli pojazdy wodne? W naszej ofercie znajdują się także pojazdy zdalnie sterowane pływające. Niezależnie od tego, którą zabawkę kupisz dla swojego Urwisa, z pewnością będzie to trafiony prezent, który sprawi wiele radości, wywoła szeroki uśmiech na twarzy oraz wciągnie w świetną zabawę. W końcu taki samochodzik to niesamowita frajda, którą doceni każdy lubiący bawić się pojazdami chłopiec.

Wszystkie pojazdy na radio w Urwis.pl- samochodziki, łódki, czy samoloty to produkty najwyższej jakości. Takie marki, jak Brimarex RC, Dromader, czy Buddy Toys to niezawodność na każdym kroku. Pojazdy szybko się ładują i zapewniają długi czas zabawy. Wykonane są z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów. Kupując pojazd w Urwis.pl możesz mieć pewność, że dajesz swojemu dziecku tylko to co najlepsze. Dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pojazdów na radio. U nas znajdziesz wyjątkowo szeroki wybór doskonałych produktów w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj i już dziś podaruj dziecko zdalnie sterowane autko. Przekonaj się, ile zabawy i radości przyniesie taki upominek.