Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Do każdego zamówienia dodajemy coś ekstra!!

Kolejki zestawy

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 164.93
 
PLN 50.37

Najlepsza cena

 
PLN 23.42
 
PLN 417.17

Najlepsza cena

 
PLN 30.17

Najlepsza cena

 
PLN 45.47
 
PLN 71.03

Najlepsza cena

 
PLN 383.21
 
PLN 412.15
 
Wczytywanie...

Zestawy kolejek

Sklep z zabawkami Urwis.pl to mnóstwo zróżnicowanych produktów dla dzieci. W naszej ofercie pojazdów dostaniesz nie tylko tradycyjne samochodziki. Mam też samoloty i pociągi, w tym interesujące zestawy kolejek, którymi zachwycą się wszyscy mali miłośnicy kolejnictwa, być może przyszli maszyniści?

Zabawa kolejką to wciągająca rozrywka, która pochłonie malucha na długie godziny. Jesteśmy pewni, że nie tylko malucha. Niejeden rodzic nie będzie mógł się doczekać kolejnych chwil spędzonych na wspólnej zabawie. Składanie kolejki, tworzenie nowych tras i urządzanie pełnych emocji przejażdżek to niezwykle przyjemna rozrywka, idealna na długie zimowe wieczory, lub deszczowe letnie popołudnie.

Kolejki zestawy w Urwis.pl to zbiór kilkudziesięciu doskonałych produktów. Oferta jest starannie dobrana, dzięki czemu znajdziesz u nas tylko takie pociągi, które odznaczają się świetną jakością i niezawodnością. Liczne certyfikaty, atesty oraz nienaganna opinia zadowolonych użytkowników tylko potwierdzają najwyższą klasę zestawów kolejek. Nie znajdziesz w naszym asortymencie pociągów pochodzących od dostawców, którzy nie są godni zaufania. Kolejka Pequetren, zestaw pociąg Dromader, czy drewniany pociąg Eichhorn to synonimy doskonałości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolejek zestawów. W sklepie z zabawkami Urwis.pl znajdziesz pociągi dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Znajdziesz u nas coś dla najmłodszych, przedszkolaków i uczniów. Wybierz najodpowiedniejszy zestaw i podaruj swojemu Urwisowi na urodziny, Gwiazdkę, czy Dzień Dziecka. Przekonasz się, że to trafny wybór, kiedy zobaczysz szeroki uśmiech na twarzy malca. Aby nie schodził on i z Twojej buzi, sklep z zabawkami Urwis.pl gwarantuje profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.