Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pociągi

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 379.59

Najlepsza cena

 
PLN 190.5
 
PLN 391.98
 
PLN 537.57

Najlepsza cena

 
PLN 403.34

Najlepsza cena

 
PLN 33.81

Najlepsza cena

 
PLN 386.29

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Pociągi dla dzieci

Nasza oferta pojazdów dla dzieci obejmuje bardzo dużą kolekcję pociągów. Zabawa kolejką to mnóstwo radości i przyjemnie spędzony czas z rodzicami. Posiadamy zarówno pociągi dla najmłodszych dzieci, jak i  kolejki dla tych nieco starszych, a także coś dla dorosłych miłośników kolejnictwa. Znajdziesz u nas także liczne akcesoria, np. zestawy torów kolejowych, dodatkowe wagony, czy sygnalizację świetlną. 
Pociągi zabawki w Urwis.pl pochodzą od godnych zaufania producentów, takich jak Dromader, Brimarex, czy Eichhorn. Ciekawą pozycją w ofercie jest stół z zestawem kolejowym Kidkraft. Szczególnie polecamy produkty renomowanej marki produkującej kolejki Maerklin. Pociągi Maerklin to rzadko w Polsce spotykane produkty, dlatego tak bardzo zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym wyborem. Ten niemiecki producent to nie tylko gwarancja solidnego wykonania i najwyższej jakości. Te pociągi są po prostu piękne- wyglądają niczym prawdziwe kolejki w miniaturowej wersji.
Urwis.pl posiada różne rodzaje pociągów. Możesz wybrać pociąg osobowy lub towarowy. Nowoczesny ekspress, lub zabytkowy model z lokomotywą parową. Wszystko zależy od upodobań Twoich i Twojego dziecka. Nie zwlekaj i już dziś zamów zestaw kolejowy na prezent, abyście mogli bawić się całymi dniami. Może okaże się, że masz w domu przyszłego kolejarza? 

Pociągi dla dzieci


Nasza oferta pojazdów dla dzieci obejmuje bardzo dużą kolekcję pociągów. Zabawa kolejką to mnóstwo radości i przyjemnie spędzony czas z rodzicami. Posiadamy zarówno pociągi dla najmłodszych dzieci, jak i  kolejki dla tych nieco starszych, a także coś dla dorosłych miłośników kolejnictwa. Znajdziesz u nas także liczne akcesoria, np. zestawy torów kolejowych, dodatkowe wagony, czy sygnalizację świetlną. 


Pociągi zabawki w Urwis.pl pochodzą od godnych zaufania producentów, takich jak Dromader, Brimarex, czy Eichhorn. Ciekawą pozycją w ofercie jest stół z zestawem kolejowym Kidkraft. Szczególnie polecamy produkty renomowanej marki produkującej kolejki Maerklin. Pociągi Maerklin to rzadko w Polsce spotykane produkty, dlatego tak bardzo zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym wyborem. Ten niemiecki producent to nie tylko gwarancja solidnego wykonania i najwyższej jakości. Te pociągi są po prostu piękne- wyglądają niczym prawdziwe kolejki w miniaturowej wersji.

Urwis.pl posiada różne rodzaje pociągów. Możesz wybrać pociąg osobowy lub towarowy. Nowoczesny ekspress, lub zabytkowy model z lokomotywą parową. Wszystko zależy od upodobań Twoich i Twojego dziecka. Nie zwlekaj i już dziś zamów zestaw kolejowy na prezent, abyście mogli bawić się całymi dniami. Może okaże się, że masz w domu przyszłego kolejarza?