Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Akcesoria

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 21.35

Najlepsza cena

 
PLN 52.03

Najlepsza cena

 
PLN 201.88
 
PLN 18.55
 
PLN 119.29

Najlepsza cena

 
PLN 119.29

Najlepsza cena

 
PLN 33.44

Najlepsza cena

 
PLN 28.51

Najlepsza cena

 
PLN 24.76
 
Wczytywanie...

Akcesoria do pojazdów


Mali chłopcy uwielbiają bawić się miniaturowymi wersjami pojazdów różnego typu, przede wszystkim samochodów wyścigowych i pociągów. W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć wiele ciekawych pozycji z tej kategorii, które na pewno spodobają się Twojemu dziecku. Oferujemy szeroki asortyment zabawek dla maluchów w każdym wieku, które dostępne są w sprzedaży w bardzo przystępnej cenie. Katalog obejmuje różnorodne akcesoria do pojazdów samochodowych, które cieszą się dużą popularnością w naszym sklepie.


Sprawdź nasze niesamowite gadżety i zapewnij swojemu synowi zabawę na wiele godzin. W ofercie znajdziesz duży wybór wagoników do pociągu w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, które spodobają się każdemu amatorowi kolei! Przygotowaliśmy też pojedyncze tory oraz ich całe zestawy, a to wszystko w bardzo dobrej cenie. Na szczególną uwagę zasługują również wielobarwne podsypki imitujące ziemię i piasek, które muszą się znaleźć w każdej makiecie torowiska. W sklepie Urwis znajdziesz też piękny peron kolejowy, makiety imitujące tunele skalne i wiele innych. Sprawdź też akcesoria do samochodu dla dzieci np. miniaturowe znaki oraz sygnały drogowe, wykonane z największą dbałością o detale.

W ofercie mamy też mnóstwo interesujących pozycji dla maluchów lubiących bawić się pojazdami rolniczymi. Miniaturowy traktor czy kombajn możesz zaopatrzyć dodatkowo w gadżety do samochodu dla dzieci, które znajdziesz w prezentowanym katalogu. Na szczególną uwagę zasługuje bez wątpienia agregat uprawowo siewny marki Compact Solitair, który wykonano z dużą dokładnością o detale. Polecamy też pług obracany do ciągnika oraz przyczepy, oba zrobione z materiałów syntetycznych najlepszego gatunku, które są bezpieczne dla Twojej pociechy.


Wybierając akcesoria do samochodzików z naszego asortymentu, zyskasz doskonały prezent na urodziny dla malucha lubiącego zabawę autami. Jednak nasz katalog spodoba się także dorosłym osobom, które czerpią radość z zabawy miniaturowymi pociągami. Z nami stworzysz kompletny tor kolejowy, razem z budynkami i elementami przyrody, a to wszystko w bardzo dobrej cenie.