Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Początek szkoły. Zaopatrz się w artykuły szkolne.

Koniec sierpnia to czas intensywnym przygotowań do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Dotyczy to nie tylko dla dzieci, ale też rodziców. Jeśli Twoje pociechy również zaczynają naukę od pierwszego września, to czas przygotować dla nich odpowiednią wyprawkę! Jeśli nie wiesz, jakie przybory szkolne powinieneś kupić swojemu dziecku, nasz poradnik na pewno Ci pomoże! Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie zestawienie, w którym omawiamy najciekawsze artykuły szkolne pochodzące z asortymentu sklepu internetowego Urwis.

 

Zeszyty dla dzieci

Bez względu na to, w której klasie jest Twoje dziecko, z pewnością będą mu potrzebne zeszyty do notowania na poszczególnych lekcjach. Takie przybory do szkoły to podstawa wyprawki ucznia w każdym wieku, dlatego oferujemy je w naszym sklepie w wielu odsłonach. W asortymencie znajdziesz zeszyty o zróżnicowanej kolorystyce oraz stylistyce, które na pewno przypadną do gustu twojej córce lub synowi. A co najważniejsze - zakupisz je u nas w dobrej cenie i z gwarancją szybkiej i bezproblemowej dostawy.

Plecaki szkolne

Kompletując akcesoria do szkoły dla swojego dziecka, musisz pamiętać także o wygodnym i pojemnym plecaku. Tornister to nieodzowny towarzysz każdego ucznia, dlatego powinien dodatkowo spełniać jego standardy dotyczące wyglądu. W Urwis przygotowaliśmy wysokiej jakości plecaki szkolne dla chłopców i dziewczynek, które pomieszczą wszystkie przybory i podręczniki potrzebne Twojemu dziecku w trakcie lekcji. Dla dorastających nastolatków polecamy również worki na plecy, idealne także do noszenia na co dzień i wyróżniające się modną stylistyką.

Piórniki dla chłopców i dziewczynek

Nasze świetne przybory szkolne dla dziewczyn i chłopców pochodzą od najlepszych producentów, więc masz gwarancję najwyższej jakości w dobrej cenie. Mogą zainteresować Cię również różnorodne piórniki dla dzieci, które mamy w ofercie. Katalog obejmuje modele o dużej pojemności, a także warianty bardziej kompaktowe, które nie zajmują zbyt wiele miejsca w plecaku. Część z nich sprzedajemy w zestawie z przyborami, dlatego opłacają się jeszcze bardziej.

powrót