Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Kukiełki i pacynki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Inne pluszaki

Sklep internetowy Urwis.pl posiada w ofercie szeroki wybór pluszaków, w tym pluszaki bajkowe, zwierzaki, ale również inne pluszaki. W tej kategorii dostaniesz szereg ciekawych, często niestandardowych produktów renomowanych producentów. Interesującą propozycją są przepiękne pluszaki okazyjne, np. pluszaki walentynkowe. To wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Pluszowymi pacynkami dzieci chętnie pobawią się w teatr. Do snu ukołyszą mięciutkie pluszowe poduszki. Przytulanka poprawi nastrój i wywoła na twarzy uśmiech. Ciekawym elementem wystroju dziecięcej sypialni jest pluszowy kosz na śmieci.
 Śliczne, kolorowe maskotki w ofercie naszego sklepu to przedmioty, które polecamy z czystym sumieniem. Starannie dobieramy naszych dostawców, a każda zabawka sprawdzana jest pod kątem jakości i bezpieczeństwa. Chcemy sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom rodziców i ich dzieci. Pluszaki takich marek, jak Beppe, Axiom, Roxi, czy TM Toys z pewnością są godnymi polecenia produktami.
 Ekipa Urwis.pl chce, aby oferta dostosowana była do potrzeb klientów, dlatego wciąż wprowadzamy do niej nowe, wartościowe produkty. Podnosimy także jakość usług, aby zakupy dawały wiele radości i satysfkacji z dokonanego wyboru.